Real pomimo ze kupil sprawdzonych graczy ma sklad bardzo perspektywiczny. Spojrz ile lat ma Benzema, Albiol, Granero, czy nawet Ronaldo, spokojnie pogra jeszcze z 6-8 sezonow
Obejrzyj na Youtube filmik "Alonso vs Spuds" a przekonasz sie ze Xabi to prawdzimy Playmayker, wszystkie te podania sa z jednego meczu, wiekszosc cudowna
Xabi juz oficjalnie w realu czyli nie ma co marzyc o Mascherano, a szkoda bo przydal by sie, moglby zastepowac albo Toure albo w razie koniecznosci zagrac za Xaviego
Podpierałem się troche statystykami, Forlan krol strzelcow wiec powinien byc najlepszym napastnikiem, Mata najlepszy ofensywny pomocnik bo mial i wiecej bramek i asyst od Iniesty, swietny gracz, Real zrobil ogromny blad sprzedajac go, pewnie za kilka lat odkupia go za 30-40 mln
Obejrzyj na Youtube filmik "Alonso vs Spuds" a przekonasz sie ze Xabi to prawdzimy Playmayker, wszystkie te podania sa z jednego meczu, wiekszosc cudowna
Real pomimo ze kupil sprawdzonych graczy ma sklad bardzo perspektywiczny. Spojrz ile lat ma Benzema, Albiol, Granero, czy nawet Ronaldo, spokojnie pogra jeszcze z 6-8 sezonow
Komentarze
0
elmo
Real pomimo ze kupil sprawdzonych graczy ma sklad bardzo perspektywiczny. Spojrz ile lat ma Benzema, Albiol, Granero, czy nawet Ronaldo, spokojnie pogra jeszcze z 6-8 sezonow
0
Carlosss
Obejrzyj na Youtube filmik "Alonso vs Spuds" a przekonasz sie ze Xabi to prawdzimy Playmayker, wszystkie te podania sa z jednego meczu, wiekszosc cudowna
0
Xabi juz oficjalnie w realu czyli nie ma co marzyc o Mascherano, a szkoda bo przydal by sie, moglby zastepowac albo Toure albo w razie koniecznosci zagrac za Xaviego
0
Najlepszy bramkarz:
-Diego López (Villarreal)
Najlepszy obrońca:
-Dani Alves (Barcelona)
Najlepszy pomocnik:
-Xavi Hernández (Barcelona)
Najlepszy ofensywny pomocnik:
-Juan Mata (Valencia)
Najlepszy napastnik:
-Diego Forlán (Atlético Madryt)
Odkrycie sezonu:
-Lassana Diarrá (Real Madryt)
Podpierałem się troche statystykami, Forlan krol strzelcow wiec powinien byc najlepszym napastnikiem, Mata najlepszy ofensywny pomocnik bo mial i wiecej bramek i asyst od Iniesty, swietny gracz, Real zrobil ogromny blad sprzedajac go, pewnie za kilka lat odkupia go za 30-40 mln
0
AA sory pomylilem zawodnikow :D Alvaro rzeczywiscie rozpoczynal kariere w Saragosie, a majac 19-20 lat przeszedl do Realu
0
Carlosss
Obejrzyj na Youtube filmik "Alonso vs Spuds" a przekonasz sie ze Xabi to prawdzimy Playmayker, wszystkie te podania sa z jednego meczu, wiekszosc cudowna
0
elmo
Real pomimo ze kupil sprawdzonych graczy ma sklad bardzo perspektywiczny. Spojrz ile lat ma Benzema, Albiol, Granero, czy nawet Ronaldo, spokojnie pogra jeszcze z 6-8 sezonow
0
LukaszFCB
Jeden rozgrywajacy na razie odpoczywal po PK czyli Kaka, a drugi czyli Xabi Alonso oficjalnie za kilka dni pojawi sie w Madrycie
0
Tai-Sho
Mylisz sie, Granero od malego gral w szkolkach Realu Madryt
0
AA sory pomylilem zawodnikow :D Alvaro rzeczywiscie rozpoczynal kariere w Saragosie, a majac 19-20 lat przeszedl do Realu