O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 23
  • Polecenia 0

Komentarze

0

czy tylko ja pamiętam jego niemal idealny mecz z Realem w którym nawet prawie bramkę wpakował ? prawda jest taka, że narazie wszyscy się zastanawiają czemu ten i tamten grają mało, poczekajmy aż się zacznie okres gdzie będzie La Liga + LM + Puchar Króla + kartki i kontuzje, każdy się nagra zobaczycie ... tylko cierpliwości

0

Ronaldo nie grał ?

0

tyle pieniędzy ;O a mamy w rezerwach przecież i Thiago i Dos Santosa ;) wole Alexisa Sancheza, uniwersalny piłkarz na każdą z trzech pozycji w ataku

0

http://www.youtube.com/watch?v=OK Pbhc-VB00&feature=player_embedded# obejrzyjcie koniecznie !

0

obejrzyjcie koniecznie !

Zobacz wszystkie

0

Kolejna telenowela ;) Mam nadzięję, że dojdzie do dwóch transferów : Cesc i Robinho lub Silva ;) Co do tego, że Robinho będzie psuł atmosfere, to samo miało być z Ibrą ale narazie nic nie słychać o tym aby psuł. Sądzę że i tak najlepiej jest zaufać Guardioli bo facet wie co robi ;) FCB !

0

Jamal, nie oglądam ligi holenderskiej ale nie sądzę żeby dorównywała angielskiej bądź hiszpańskiej. Huntellar też błyszczał w l. holenderskiej ;))

0

Ronaldo nie grał ?

0

Ibra odejdzie przyjdzie Cesc, Ibra zostanie Cesc nie przyjdzie, i w pierwszym przypadku Iniesta będzie często grywał na lewym skrzydle a w drugim Villa będzie grywał, przynajmniej ja tak to widze ;-)

0

A nasz fantastyczny prawy obrońca nie ma dzis urodzin ? ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?