placekfcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy to oznacza, że będziemy mieli napis ''betfair'' na koszulkach ? Gdzie te czasy, gdy nasze barwy były nieskalane jakimiś napisami sponsorskimi :(
0
Witajcie
Nie czytalem wszystkich wypowiedzi tylko wybiórcze bo ide zaraz do pracy ale moje zdanie jest takie. Z czwórki napastników jakich widział bym w FCB (Villa, Forlan, Negredo, Zlatan) ten ostatni jest najsłabszy. Chce tylko nadmienić, że mam wielki sentyment do Samuela i będzie mi bardzo przykro jak odejdzie bo nasz zarząd traktuje go (wg mnie) nieuczciwie jak śmiecia.Nie wspomne ile bramek strzelił dla nas (pomimo wielu zmarnowanych okazji). W najważniejszych momentach swojej kariery w Barcy zdobył dwie bramki w dwóch finałach LM. Ja bym dokupił jakiegoś słabszego napastnika + pomocnik (lewy/srod) ale to Tylko moje osobiste zdanie ze wzgl. na Eto'o
Pozdrawiam
P.S. MAXWELL za taka kase idealny zakup :)
0
no i kurde sie popłakałem ;(;(;( pieknie :D
0
witam wybaczcie z ato co pisze ale jestem pod wplywem % jak wiekszosc wyrzucil mnie nawet z sasiadujacego klubu ale to looz to nic nieznaczyz wygrana FCB jestem pod wrazeniem ( przepraszam jak kogos urazilem pisze pod wplywem alkoholu) Kochame BARCE calym sercem iiiiiii to jak by mi sie dziecko urodzioł taki cud wali mi wybaczczie kocham wszystkich socios VISCA El BARCa TYLKO ONI WIN !!!!! %%%% DO WOLI !!!!! jutro trzeźwiejemy
0
kaaz89- ale jak pisałem mój post myślałem o ustawieniu Sylwek Puyol Pique Martin na prawej a w takim wypadku pewne byłyby konfrontacje z Evrą . Nie wiem jak sobie z Tym poradzi Pep ale wolał bym Toure w pomocy :)
0
Witam Żadko sie wypowiadam ale teraz to zrobie. Zgadzam sie z wypowiedzia Michas21 (pierwsza jej część). Ze Toure nie moze zagrac w obronie w finale. Mecz z Chelsea dobitnie to pokazał. I to nie dlatego ze Toure źle grał na pozycji stopera. Ale nie ma kto jego zastapić :) Mecz z chelsea dobitnie pokazal ze w środku nie bylo zawodnika śilnie fizycznego, zagrywającego czasem bajeczne piłki, super w odbiorze z asekuracja z tyłu, porywajacego się czasem na mocny strzal z daleka. Nie wyobrażam sobie finalu z Toure na pomocy jezeli tak bedzie toooo spokojnie moge powiedziec że raczej przegramy ten mecz. Wg mnie Sylwek spokojnie sobie poradzic bo jest lepszy od Abidala tylko stasrzy. . . A na lewej powinien Martin zagrac moze byc kluczowa postacia w zatrzymywaniu Evry (oby).
Poza tematem co do Franka R. można spokojnie go zakupić przy niesprzedawnaiu zadnego zawodnika ponieważ on moze grac na kazdej pozycji w pomocy. Lewe , prawe skrzydlo, srodek. Takze moze zagrac nawet w kazdym meczu i zmieniać nasze gwiazdy Inieste Messiego Xaviego Henrego widzicie jedna kontuzja Henrego i jakie problemy w ataku z Chelsea. Ribery jestem na TAK ! Lewy obronca tez by sie mogl przydac ale to juz w ostateczności. Bardziej skupił bym siena pozycji Napastniku i Golkipera, fakt Valdes Piekny mecz z Niebieskimi ale patrzac na caloksztalt wg. mnie jest za słaby. Eto'o od dobrych paru spotkan pod forma ale to nie powod zeby go zmieniac ale rozwazyc dokupienie innego. Niestety świeżosc jest potrzebna w nowym sezonie na 100% ! Niestety teraz mamy super sklad ale w kolejnym sezonie jak tak zostanie to bedzie kiepsko tak jak po dwoch wygranych sezonach z Rijkardem
VeB!
0
Ja mam nadzieje na wielkie upokorzenie chelsea, zmiazdżenie Londynu i zatopienie tej angielskiej wysepki - tak bardzo nie cierpie tych lamów od czasów Jose i niesprawiedliwego awansu 'Niebieskich' w 1/8 LM (mecz 4-2 jak kazdy pamieta :D przy ostatniej bramce Valdesa trzymal Carvalho). Już sie nie moge doczekać tego widowiska i mam nadzieje ze Leo cos strzeli i Eto'o sie odblokuje. (A najlepiej jakby bramke zdobyl tez Abidal facet ktory w calej swojej zawodowej karierze zdobyl 1 bramke :D w pucharze Francji :D to bym z nich nabijał sie do konca życia ;p)
Mój TYP 0-3
VeB!
0
Powiedzcie mi co ma wzrost do tej sytuacji ktora mial Bojan z Niebieskimi ? Jak pilka jest na glowie to chyba juz nie ma znaczenia ile kto ma wzrostu no sorry. Co innego jak do pilki trzeba wyskoczyc bardzo wysoko i precyzyjnie uderzyc pomiedzy przeciwnikami . . . Jak dla mnie zawalil 200% i śmiem twierdzi ze nawet chlopcy z polskiej ligi by umiescili ta pilke w siatce ;p Ale spokojnie moja przepowiednia sie sprawdza 0-0 u nas na SB 0-3 :P VeB ! ! !
0
Bykunn
Jak jesteś za autonomią Katalonii to dlaczego nie za autonomią np Śląska , Basków etc etc ? ? ?
0
A mnie sie obecne domówki bardzo podobaja ;] zakupilem sobie jedna sztuke a pokoj pomalowalem sobie na przemian bordowo-granatowo :D Co do wyjazdówek najbardziej podobały misie te w cienki pionowe paski czarno-granatowe niepamietam ktory to byl sezon
0
Ja musze pochwalic redakcje za co miesieczne podsumowania. Naprawde to jest news ktorego najchetniej czytam. Uwielbiam to ;) dzieki !!!
0
To ja tez wypowiem swoje zdanie poniważ mialem objawienie :D . Bramke 5000 Strzeli Eto'o a bramke zapoczątkowującą kolejna serie tysiąca bramek strzeli Eto'o
0
Nie bede sie rozpisywał aleeee - to piekne ;( ;p ;p :D