9 lipca 2013, 00:08
0
Neymar może dostać jego numer prawdopodobnie.
26 czerwca 2013, 17:01
6 maja 2013, 14:44
Wszystkiego najlepszego Dani jak najwięcej goli życze ci
26 kwietnia 2013, 21:54
Chciałbym żeby Lewy był w Barcy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Neymar może dostać jego numer prawdopodobnie.
0
0
Wszystkiego najlepszego Dani jak najwięcej goli życze ci
0
Chciałbym żeby Lewy był w Barcy
0
Neymar może dostać jego numer prawdopodobnie.
0
Wszystkiego najlepszego Dani jak najwięcej goli życze ci
0
Chciałbym żeby Lewy był w Barcy
0