0

matko boska, co i po jakiemu tam jest napisane?

1

mathiue jest jak hajto za najlepszych czasów: raz i dwa mijam pana...

0

pozwolę sobie na odrobinę prywaty-sprzedaję swą kolekcję koszulek, bluz itp barcelony, może ktoś zainteresuje się http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2066537

0

Boskoloki Carles:))
niech gra w zdrowiu, ile chcieć będzie - do 40, 50 nawet
jeśli znajdzie się jakiś geniusz w Klubie, który nie pozwoli Kapitanowi ukończyć kariery w Barcelonie, to przestanę kibicować tej drużynie...
tak jak zapowiadałem, że jeśli ktoś kiedykolwiek splami barwy reklamą na piersi, zrezygnuję z członkostwa!! kartę FCB Soci w tym roku oddałem!
może ktoś wyłoży Rosselowi, że na pomniki się nie sra!!

0

barcelona lepsza, znacznie lepsza, nawet o dwie klasy
ale zlatan ma rację - po cholerę był ten drugi karny?? to głupsze niż głupie było

0

jak był skoro nie było? sędzie nie gwizdnął, to nie ma karnego!!
skończmy z bajdurzeniem na sędziów!
jeśli drużyna chce, aby nazywano ją najlepszą na świecie, to powinna wbrew sędziom nawet wygrywać z każdym i wszędzie, na każdym boisku!!
lepiej niech drużyna zastanowi się, jak zlatanowe taekwondo zatrzymać w przyszłym tygodniu i niech im guardiola nastawi celowniki..., bo z piłką do bramki raczej wjechać się nie da!!
faulują nas, boisko źle przygotowane - takie teorie pozostawmy dla specjalnego z madrytu

0

niestety, przy bramce wczoraj się spóźnił...
ale później, jak na kapitana przystało, odrobił:)
módlmy się, żeby grał w piłkę długo, nawet do 40!! żeby omijały go kontuzje!!
bez niego nie ma obrony!!
nie ma carlesa, nie ma kto trzymać tego za ryj, to wszystkim jakoś dziwnie nogi galaretowacieją i nie widzą, co robić

0

1.kiedy barcelona wracała z dalekiej podróży? - wygranie meczu, jeśli traci się jedną (nawet 2 bramki), to nie odrobienie 7 punktów do drużyny, która praktycznie nie przgrywa
2. świetna forma u siebie - super, ale czy w tej rundzie będzie więcej meczów w barcelonie, niż na wyjeździe? czy liczba domówek przewyższy gospodarskie mecze z początku sezonu?
3. szansa na wyjazdowe punkty - a co w poprzedniej rundzie tej szansy nie było?
4. powrót kontuzjowanych - villa, pedro nie zbytni w tym sezonie (pedro cały czas łapie kontuzje); affelay to już chyba kończy przygodę w fcb; sanchez okej (ale z kontuzji w kontuzje); fontas - to wzmocni ale drugą drużynę; jedynie iniesta
5. a czy w tamtych sezonach była aż taka przewaga?

0

troszku ma facet racji - bo jednak daniel jest czasem takim jeźdźcem bez głowy, tu pogna, tam się spóźni, tu kopnie, tam przyaktorzy...
ale jeśli alves ma być osłem - to taki ramos musiałby otrzymać tytuł durnia planety...bo rozumiem, że ten osioł odnosi się do intelektu, a nie do uszu..
z kolei, moim zdaniem, mniej głupiego od niego pepe musielibyśmy homo erectusem zwać - zresztą podobny
z drugiej strony, większość tych chłopaczków, co za piłką biegają nie grzeszy mądrością...
wyjątki się zdarzają, jak choćby guardiola, który za czytanie książek podejrzewany był o homoseksualizm
i tak dochodzimy do wniosku, że cieszymy się głupolami, co za jakimś napompowanym kawałkiem szmacianki biegają..
ale mi to nie przeszkadza:)))

0

"w każdym bądź razie" - proszę, pracujcie ze słownikiem

0

nie lubię fabregasa-dla mnie to taki rozkapryszony chłoptaś, co nie ma pojęcia, czego chce
kocham cię barcelono, ale odejdę, bo pokocham bardziej arsenal
kocham cię arsenalu, ale wracam do barcelony, bo jakoś większym uczuciem ją darzę
gra dobrze, może nawet bardzo dobrze - ale...dla xaviego też swego czasu nie było miejsca w drużynie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?