Następny mecz:  Barcelona  -  Betis     ·  Niedziela, 25 sierpnia 21:00  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

19 maja 2018

Dni w serwisie

455

Liczba komentarzy

224

Ocena komentarzy

+545

Najlepiej oceniane komentarze
  • piotrek_st

    Gość psuje najważniejszy dzień w sezonie jedną głupią wypowiedzią , tylko po to żeby być w centrum uwagi. Przewrotka , kapitalna przewrotka Bale schodzi na drugi plan , bo rozpieszczona Krystyna w meczu nie zrobiła absolutnie nic na co można by było zwrócić uwagę , więc trzeba było w taki sposób zwrócić uwagę mediów. Żałosne. A co jest w tym wszystkim najlepsze? Ci śmieszni ” kibice ” jeszcze go bronią pisząc czy mówiąc , ze Cristiano jest tak bardzo ambitny, że ma tą obsesje doskonałości, że zawsze chce być na pierwszym miejscu bla bla bla... No przecież to ręce opadają. Robi z mordy dupę a z kibiców idiotów. Według mnie katalońska prasa powinna to obsrac i słowem o tym nie napisać , niech w Madrycie piszą, główkują o co mu chodzi(wiadomo , ze o hajs). Gardzę nim. Tfu.

  • piotrek_st

    Co za bzdury! Typ w poprzedniej drużynie zrobił gnój tylko po to, żeby dołączyć do Barcy. Zarabia tutaj mnóstwo pengi i wy myślicie, ze od tak pójdzie sobie do Arsenalu? Śmiać mi się już chce z tych plotek na temat Dembele. Ludzie stąd chcieliby pewnie, żeby grał już na tym samym poziomie co Ney ale no niestety nawet Ney jak przychodził do Barcy nie był od razu kozakiem na miarę klasy światowej. Chłop ma 21 lat , sprowadzili go tutaj z myślą o przyszłości a ” kibice ” już chcą jego odejścia. A według mojej opinii Dembele miał tutaj lepszy początek niż Ney mimo dwóch kontuzji w trakcie jednego sezonu. Wiec proponuje lód na głowę i spokojnie czekać aż młody wskoczy na swój optymalny poziom a liczę na to dzięki mundialowi bo jeżeli tam pokaże co potrafi to jak wróci podbudowany po udach mistrzostwach to jeszcze nie jeden mecz sam nam wygra. Także trochę cierpliwości a facet jeszcze się zwróci z grubą nawiązką.

Gorące tematy