2 sierpnia 2013, 22:00
0
3-0 alexis
14 kwietnia 2013, 19:27
alexis YES
21 marca 2013, 13:15
bo graja dwa bardzo dobre zespoly z soba a tak by byly polfinaly BARCA BAYERN i REAL JUVE
21 marca 2013, 13:13
Eee...jakby tak bylo to Bayern grałby z Malaga a Juve z Borussia
12 marca 2013, 22:47
Jest pięknie!!!
3 marca 2013, 10:31
Hasz29 czyli wedlug Ciebie atkujacy ma tylko biegac z przodu i czekac az dostanie pilke??zobacz jak gra ostatnio Rooney tak samo jak alexis
29 marca 2012, 14:35
Pep wygracie ta batalie jak cała lige mistrzow i la lige przecież jesteście FC BARCELONĄ!!!!!!!!!!
31 marca 2012, 10:19
Ja zwazajac na mecz z Milanem dal bym tak VV Alves Pique Mascherano Muniesa Roberto Busquets Thiago Pedro Messi Tello
16 lutego 2013, 16:34
Neuer ja go chce
31 marca 2012, 15:57
Ciekawe czemu tyle osob dalo minusa za moje ustawienie??logicznie patrzac to Athletic dzis bedzie bardzo zmeczony i nie licze na jakies zabojcze parcie do przodu wiec dobrze by bylo jakby paru naszych sobie odpoczelo!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
3-0
alexis
0
alexis YES
0
bo graja dwa bardzo dobre zespoly z soba a tak by byly polfinaly BARCA BAYERN i REAL JUVE
0
Eee...jakby tak bylo to Bayern grałby z Malaga a Juve z Borussia
0
Jest pięknie!!!
0
Hasz29
czyli wedlug Ciebie atkujacy ma tylko biegac z przodu i czekac az dostanie pilke??zobacz jak gra ostatnio Rooney tak samo jak alexis
0
Pep wygracie ta batalie jak cała lige mistrzow i la lige przecież jesteście FC BARCELONĄ!!!!!!!!!!
0
Ja zwazajac na mecz z Milanem dal bym tak VV Alves Pique Mascherano Muniesa Roberto Busquets Thiago Pedro Messi Tello
0
Neuer ja go chce
0
Ciekawe czemu tyle osob dalo minusa za moje ustawienie??logicznie patrzac to Athletic dzis bedzie bardzo zmeczony i nie licze na jakies zabojcze parcie do przodu wiec dobrze by bylo jakby paru naszych sobie odpoczelo!!