O sobie

  • Zainteresowania pilka nozna
  • Ulubiony zawodnik Dani Alves
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 5203
  • Liczba komentarzy 38
  • Polecenia 0

Komentarze

0

3-0
alexis

0

alexis YES

0

bo graja dwa bardzo dobre zespoly z soba a tak by byly polfinaly BARCA BAYERN i REAL JUVE

0

Eee...jakby tak bylo to Bayern grałby z Malaga a Juve z Borussia

0

Jest pięknie!!!

Zobacz wszystkie

0

Hasz29
czyli wedlug Ciebie atkujacy ma tylko biegac z przodu i czekac az dostanie pilke??zobacz jak gra ostatnio Rooney tak samo jak alexis

0

Pep wygracie ta batalie jak cała lige mistrzow i la lige przecież jesteście FC BARCELONĄ!!!!!!!!!!

0

Ja zwazajac na mecz z Milanem dal bym tak VV Alves Pique Mascherano Muniesa Roberto Busquets Thiago Pedro Messi Tello

0

Neuer ja go chce

0

Ciekawe czemu tyle osob dalo minusa za moje ustawienie??logicznie patrzac to Athletic dzis bedzie bardzo zmeczony i nie licze na jakies zabojcze parcie do przodu wiec dobrze by bylo jakby paru naszych sobie odpoczelo!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?