No zagrali fatalnie ale nie ma co narzekać na remis bo i tak nam się fuksło .A co do buscetsa to nie grał zle ale niepodobało mi sie to że udawał na boisku .
No zagrali fatalnie ale nie ma co narzekać na remis bo i tak nam się fuksło .A co do buscetsa to nie grał zle ale niepodobało mi sie to że udawał na boisku .
Komentarze
0
niech robi co uważa za najlepsze a nie mieszqa wto barcelony .
niech spada do niemiec i ciech sie w barcelonie nie pokazuje niech da barcelona go bajernowi za 6 mln a dopłaci jeszcze za riberego ni i git !!!!
0
BAN
0
nie potrzeba nam następnych pomocników
mamy pedro a hleb hmm sprzedać go gdzieś po dobrej cenie najlepiej 5 mln
0
bardzo dobrze że bedzie z nami do 2015 r będzie to zawodnik pokroju puyola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
No zagrali fatalnie ale nie ma co narzekać na remis bo i tak nam się fuksło .A co do buscetsa to nie grał zle ale niepodobało mi sie to że udawał na boisku .
0
Busquets 7
ponieważ nie jest widoczny na meczu ale robi czarną robotę i jest agresywny w środku pola.
0
Jak myślicie henry odejdzie latem ?
ja bym chciał żeby chyba odszedł ponieważ zastępuje miejsca pedrowi
zrobił bardzo dużo dla barcy w zeszłym sezonie ale chyba przyszedł na
niego czas.
0
bardzo dobrze że bedzie z nami do 2015 r będzie to zawodnik pokroju puyola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
No zagrali fatalnie ale nie ma co narzekać na remis bo i tak nam się fuksło .A co do buscetsa to nie grał zle ale niepodobało mi sie to że udawał na boisku .
0
no i przegrywamy ale ja licze na 1:2 bo tak obstawiałem przed meczem
myśle że barca sie przebudzi a niemcy osłabną w drugiej połowie !
stawiam że szczeli messi i henry po wejściu na plac gry.