pinokiobeznosa
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fajnie jakby nam tak araby kupiły takiego bejla czy ibracadabre :) napad marzeń
0
zwolnic go ! zadnych transferow spojrzcie na real bale isco a u nas ? nic nic nic tylko neymar drewno
0
0
oj ciężko to widze psg nas chyba zniszczy z ibrą na szpicy i pastore hmmmmm nie mamy kompletnie formy dziadzius xavi i łysawy iniesta to za mało ;/
0
kurde nie dobrze malaga i galatasaray były by jak najbardziej do przejścia z psg marnie to widze w obecnej formie mogą nas zniszczyć :(
0
kurcze oby nie real jestesmy chyba na nich za slabi :( :( :( prosze tylko nie oni