pilar999
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssttttttttttttttttt
0
teraz na 2-1
0
0
bedzie 5 pkt
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee espanyol zasluzyl sobie na ta bramke
0
jjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee w koncu zasluzyli sobie
0
nie moge ze smiechu jak czytam wasze komentarze jedni pisza real na pewno odpadnie inni ze malaga powinna zagrac anty football taki jak real z barca w copa del rey choc real przez caly tamten mecz oddal wiecej celnych strzalow barca
0
piotrus_barca
jak chciałeś mnie rozśmieszyć to ci się udało
0
pokrzywa
Kibice Realu beda mowili tylko szczera prawde
0
sedzia podyktował wolny ktorego nie bylo i odgwizdal spalony granady ktorego tez nie bylo. Standard zresztą
0
barca grała słabo bo na stadionie Granady jest słabe oświetlenie. To wszystko wyjaśnia
0
z granada w przewadze gramy tragedie żal na to patrzec szkoda czasu
0
barca gra zenade
0
złoty07
może nie mam racji kopanie pilki w miejscu przez 90 min mnie nie zachwyca
0
Miuosh to dotknięcie nazywasz kopnięciem no w sumie zawodnicy barcy są robieni miękkim hu...
0
Real zdecydowanie mocniejszy od barcy
0
jak zwykle sedzia musi pomagac
0
słaba ta barca ostatnio bramki z gry nie potrafią strzelic. Tylko wolne ich ratują kiepsko