0

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssttttttttttttttttt

0

teraz na 2-1

0

0

bedzie 5 pkt

0

jeeeeeeeeeeeeeeeeeee espanyol zasluzyl sobie na ta bramke

0

jjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee w koncu zasluzyli sobie

0

nie moge ze smiechu jak czytam wasze komentarze jedni pisza real na pewno odpadnie inni ze malaga powinna zagrac anty football taki jak real z barca w copa del rey choc real przez caly tamten mecz oddal wiecej celnych strzalow barca

0

piotrus_barca
jak chciałeś mnie rozśmieszyć to ci się udało

0

pokrzywa
Kibice Realu beda mowili tylko szczera prawde

0

sedzia podyktował wolny ktorego nie bylo i odgwizdal spalony granady ktorego tez nie bylo. Standard zresztą

0

barca grała słabo bo na stadionie Granady jest słabe oświetlenie. To wszystko wyjaśnia

0

z granada w przewadze gramy tragedie żal na to patrzec szkoda czasu

0

barca gra zenade

0

złoty07
może nie mam racji kopanie pilki w miejscu przez 90 min mnie nie zachwyca

0

Miuosh to dotknięcie nazywasz kopnięciem no w sumie zawodnicy barcy są robieni miękkim hu...

0

Real zdecydowanie mocniejszy od barcy

0

jak zwykle sedzia musi pomagac

0

słaba ta barca ostatnio bramki z gry nie potrafią strzelic. Tylko wolne ich ratują kiepsko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?