Ile razy Pique ratował Barce przed stratą bramki? Wczorajsza bramka to było nieporozumienie Valdesa z Pique i, delikatnie mówiąc, nie najlepsze warunki pogodowe...
Ludzie to jeszcze nic oficjalnego, więc "dajcie se na looz"! Wy już byście go najchętniej pochowali i jesteście pewni, że Villa będzie grał w Barcy w przyszłym sezonie. A skąd niby o wiecie? Laporta powiedział, że są prowadzone rozmowy, a nie, że już go Barca ściągnęła.
Ja w to nie uwierzę dopóty, dopóki nie będzie oficjalnej wiadomości w tej sprawie.
Real ma większe długi niż Valencia i to duuuużo większe, ale oni też duuużo więcej zarabiają na koszulkach niż "Nietoperze". A z resztą Real ostatnio wziął kredyt na około 150 mln euro w jednym z Madryckich(chyba) banków.
Jak dla mnie to Samuel Eto'o jest co najmniej w pierwsze piątce najlepszych napastników w historii Barcy. Przez ostatnie pięć lat zrobił dla Barcy bardzo wiele. A Ci którzy się o nim teraz "nie chlubnie" wypowiadają można określić jednym słowem... SEZONOWCY!!!
Też uważam, że Ronaldo należy do najściślejszego grona najlepszych napastników wszech czasów. Nie rozumiem tylko dlaczego odszedł z Barcy, bo to był najlepszy sezon w jego karierze ;/
Komentarze
0
proszę o link do meczu, nic nie mogę znaleźć :/
0
Panowie i Panie! Czy poratujecie linkiem? :)
0
Czy ktoś zechce podzielić się linkiem do spotkania?
0
A co jeśli skynet wygrał?
0
Mirmar49
Ile razy Pique ratował Barce przed stratą bramki? Wczorajsza bramka to było nieporozumienie Valdesa z Pique i, delikatnie mówiąc, nie najlepsze warunki pogodowe...
0
focus08 też mam nadzieje, że Ibra się sprawdzi, ale chyba wolałbym zobaczyć minę Pereza jak to Eto'o pokonuje Casillasa na Santiago Bernabeu ;D
0
Ludzie to jeszcze nic oficjalnego, więc "dajcie se na looz"! Wy już byście go najchętniej pochowali i jesteście pewni, że Villa będzie grał w Barcy w przyszłym sezonie. A skąd niby o wiecie? Laporta powiedział, że są prowadzone rozmowy, a nie, że już go Barca ściągnęła.
Ja w to nie uwierzę dopóty, dopóki nie będzie oficjalnej wiadomości w tej sprawie.
Visca el Barça!
Visca el Eto'o!
0
@starosta7@
Real ma większe długi niż Valencia i to duuuużo większe, ale oni też duuużo więcej zarabiają na koszulkach niż "Nietoperze". A z resztą Real ostatnio wziął kredyt na około 150 mln euro w jednym z Madryckich(chyba) banków.
0
Jak dla mnie to Samuel Eto'o jest co najmniej w pierwsze piątce najlepszych napastników w historii Barcy. Przez ostatnie pięć lat zrobił dla Barcy bardzo wiele. A Ci którzy się o nim teraz "nie chlubnie" wypowiadają można określić jednym słowem... SEZONOWCY!!!
0
Też uważam, że Ronaldo należy do najściślejszego grona najlepszych napastników wszech czasów. Nie rozumiem tylko dlaczego odszedł z Barcy, bo to był najlepszy sezon w jego karierze ;/