Następny mecz:  Barcelona  -  Betis     ·  Dziś o 21:00  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

3 sierpnia 2010

Dni w serwisie

3309

Liczba komentarzy

39

Ocena komentarzy

+82

Najlepiej oceniane komentarze
 • piesek10

  Trzeba w końcu zrobić porządek z kadrą... plus postawić na młodych

  Na sprzedaż:
  Gomes, Paco, Aleix Vidal, Vermalen (jest solidny ale ma swoje lata)
  Trzeba wliczyć prawdopodobne odejście Iniesty więc łącznie zwolniłoby się 5 miejsc
  Odnośnie Denisa ciężko stwierdzić... czasem bym go sprzedała czasem zostawiła :P tak naprawdę w żadnym momencie nie dostał prawdziwej szansy ;)

  Wypożyczeni:
  Deulofeu, Rafinha -> na sprzedaż
  pozbyć się do końca Ardy i Douglasa :P
  Munir - sprzedaż z opcją wykupu (miałam wobec niego nadzieje jak kiedyś w przypadku Bojana ale coś poszło nie tak...)

  Transfery:
  Arthur - juz dogadany (jeśli chodzi o nadmiaru piłkarzy spoza Europy to zobaczyłabym jak potoczy się sytuacja, jeśli drużyna potrzebowałaby w zimie Artura, a Coutinho nie dostałby do tego czasu paszportu, to bym go zostawiła i wypożyczyła Mine, a jeśli nie byłoby potrzeby bo np Alenia by odpalił i Mina też by się spisywał to bym go wypożyczyła na te pół roku do jakiegoś hiszpańskiego klubu na ogranie żeby nie było jak obecnie przypadek Miny)
  Griezmann - podobno dogadany
  de Ligt - uważam, że jego odpuścić nie można (podstawowa para oczywiście Pique i Umtiti i stawianie zamiennie na de Ligta i Mine)

  z Barcy B:
  Alenia
  prawy obrońca: np Palencia (Roberto powrót do pomocy i 100% postawić na Semedo a taki Palencia mógłby być zmiennikiem)
  plus od czasu do czasu dać pograć takim piłkarzom jak Arnaiz czy Abel Ruiz (tylko nie tak jak w tym sezonie z Alenią... w tych meczach w których siedział na ławce powinien wejść i grać po te 15 minut)
  lewy obrońca -> sporadycznie dać szanse zagrać np Cucurelli i od sezonu 2019 włączyć całkowicie do składu i wtedy można pomyśleć nad sprzedażą Lucasa Digne (gra poprawnie ale wielkiego szału nie robi, na pewno jeszcze jeden sezon bym go zostawiła)

  Poza tym postawiłabym na Sampera albo O. Busquetsa jako zmiennik Busiego. Trzeba już na kogoś w tym momencie postawić. Musimy zabezpieczyć pozycje na przyszłość plus Busi potrzebuje odpoczynku. I jeden i drugi może coś nam dać jak tylko się na nich postawi chociaż druga sprawa to przebieg powrotu po kontuzji.

Gorące tematy