0

dla tych co mysla ze Fabregas ma tylko w glowie Barcelone

http://www.kanonierzy.com/shownews_id-21558_Fabregas--Jestem-szczesliwym-Kanonierem.shtml

0

shayba dokladnie takie turnieje sluza promowaniu pilkarzy przykladem tu jest anglia zabraklo tam kilku gwiazd takich jak Andrew Carroll Jack Wilshere a juz gadanie ze Thiago jest lepszy od Fabregas jest pompletna bzdura kazdy wie co wieku 20 lat wyprawial Fabregas na boiskach Premiership jesli ten chlopak dalej bedzie gral tyle co gra to bedzie kolejny zmarnowany talent takim jakim jest Bojan

jesli Thiago bedzie gral wiecej to bedzie wielka gwiazda swiatowego formatu ale do tego jeszcze droga daleka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?