O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 0

Komentarze

0

"Z pewnością Pepe jest zawodnikiem słabiej wyszkolonym technicznie, ale Portugalczyk potrafi uporządkować poczynania defensywy."

A to dobre... Pepe jest tak samo wyszkolony technicznie jak Pique, jeśli nie lepiej.

Poza tym nie będę komentował już tych co sobie zaznaczają znaczki < > = pomiędzy zawodnikami Realu i Barcy. TO NIE MA SENSU. Od dyspozycji dnia tak naprawdę bedzie zależało który z zawodników zagra lepiej, a co za tym idzie który pomoże bardziej swojemu zespołowi.

0

Co tu dużo mówić... Przegraliśmy zasłużenie... teraz już sędziowie nam nie przeszkodzili i nie ma mowy by obwiniac ich za porażkę (jak to było w meczu z Espa). Gramy po prostu źle... Messi już mnie dobija swoimi "rajdami" które kończyły się zwykle na nodze pierwszego napotkanego obrońcy, Ibra jak już wielokrotnie powtarzałem nie pasuje do koncepcji zespołu, jest za Drewniany a jak strzeli jakąś bramkę to znów zacznie się "haha - gdzie sa teraz krytycy ibry!" lub coś w tym stylu, ale w końcu Ibra to napastnik itakie jest jego zadanie - strzelanie goli. Obecnie ani nie strzela, ani nie asystuje. Jednym słowem: bezproduktywny. Dziwi mnie postawa Pepa czemu nie postawił na Bojana, strzelał w meczach w których dostawał szanse gry. Maxwell w ataku? Jedna wielka pomyłka.

0

Już straciliśmy 2 oczka i już nagonka na sedziego? Bez przesady... Może podjął pare złych decyzji ale taki zawód i każdy człowiek ma prawo do pomyłek. A remis z przebiegu meczu jak najbardziej sprawiedliwy... Najgorsze jak dla mnie: Messi i jego samolubna postawa.

0

Zremisujemy 1:1 po słabym meczu. Bramkę strzeli Bozian

0

co prawda to prawda, messi nic nie gra i o wiele mniej gra caly zespół

Zobacz wszystkie

0

GOOOL!!

Suuuper 1/5 setek wykorzystanych!!

0

czego sie podniecacie? Wykorzystał 1/5 setek... keidyś musiało sie udać... jak na napastnika barcy i tak jest za słaby co do tego nie ma watpliwości...

0

leito

"Dokładnie, Ibra nie tracił praktycznie żadnej piłki i też się dziwie, że ktoś tak napisał."

Nie stracił żadnej piłki? To chyba oglądaliśmy inny mecz. Wystarczy obejrzeć pierwsza połowę by doszukać się co najmniej 5...

0

adsad, moge ci pokazac który wykorzysta choć 4/5 co miał zlatan, nie mówie że wszystkie

0

Baros1990

Pisałem do ciebie? Odpowiedziałem na bezsensownego posta dotyczącego rzekomego braku strat piłek Ibry. Pisałem że to jest jakaś tragedia? Pisałem że Messi zwykle traci 15? Nie. Więc nie wiem do czego pijesz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?