O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3157
  • Liczba komentarzy 5934
  • Polecenia 642

Komentarze

1

Alves ostatnio i tak grał bardzo słabo, a z tak dobrze grającym Roberto jak z Bilbao (mam nadzieję, że to nie był jednorazowy przebłysk) tylko na tym zyskamy (żeby nie było - mimo wszystko szkoda jego kontuzji).
Inna sprawa tyczy się Busquetsa, bo jego brak byłby jeszcze bardziej dotkliwy niż brak Messiego.

0

Mówicie, że dobrze że tę karę dostanie... ciekawe tylko jak będzie wyglądała obrona bez niego, bo wczoraj po jego zejściu wszystko się posypało.
PS. Żeby nie było - fakt, bardzo szczeniackie zachowanie, oby to było ostatni raz.

1

A do tych co chcą sprzedaży Pedro (choć sam zanim nie przepadam i jeszcze niedawno chciałem by został sprzedany) - wolicie zostać z Sandro i Munirem? O ile Sandro czasem potrafi zaskoczyć, to Munir nie jest w stanie zaoferować NIC - zero błyskotliwości, przebojowości, podania do tyłu, fatalne dośrodkowania. Sprzedaż Pedro, który, co prawda, jest co najwyżej średni, byłaby głupotą w tym momencie.

2

Iniesta musi być.

4

Naprawdę szkoda co czytać wypociny co po niektórych tutaj. Ludzie, taka jest piłka. Nie zawsze się wygrywa. Teraz trzeba wyciągnąć wnioski, a gra na pewno się poprawi.
Co do meczu - ewidentnie brakowała Neymara i Alby - Pedro i Mathieu nie mogą dać tej jakości co oni. Niestety, obrona bez Pique (swoją drogą bardzo nieodpowiednie zachowanie podczas meczu) nie funkcjonuje tak jak należy - kiedy zszedł, wszystko się posypało, pomijając nawet fakt, iż graliśmy w 10.

Zobacz wszystkie

37

Iraizoz zachował się jak idiota

36

Za niecałe 22 h start bólu dupy kibiców Realu czas zacząć.

28

Luiz 49 mln
Cesc 36 mln
Zubi out

26

Oby w rewanżu zagrał tak jak w pierwszym meczu.

20

Alexis super sezon ma za sobą, świetne statystyki. Jak go sprzedadzą to będzie kpina.