Załamany Albelda radzi jednak, by nie oczekiwać wielkich emocji. - To rozgrywki trzech lig. W jednej gra Barca, w drugiej Real, w trzeciej cała reszta - mówił obrońca Valencii.
no i to wszystko!!!:) osobiscie jestem za Xavim a kto wygra to zobaczymy :) Vamos Barca:) Szczerze myslalem ze Sneijder bedzie w 3 a tu niespodzianka ale to bardzo mila:)
Coz wiecej mozna powiedziec:):) Maniiiiiiiiiiiiitaaaaaaaa:D:D ogladac taki mecz w wykonaniu Barcy ehh cos pieknego:):) oby tak dalej!!!:) Real niech sie nauczy przegrywac z honorem tyle ode mnie:) trzeba to opic:) Barco bylas jestes i bedziesz wielka pozdrawiam!!!:)
Ibra mnie irytowal we wczorajszym meczu no napewno nie tylko mnie:P
Musi sie wziac w garsc bo tak niemoze byc;/ ma szczescie ze mam do niego cierpliwosc:P na Osasune wystawilbym Henry-ego na szpicy ... a Ibra niech sie wezmie za siebie bo narazie pudluje jak junior:) ale jeszcze bym go nie skreslal to dopiero 1 sezon ale liczylem na troche wiecej bramek z jego strony:) ale znajac zycie Pep pewnie wystawi Ibre w 1 skladzie:) ale zaczaly bym od Titiego zobaczymy jak to bedzie:)
Załamany Albelda radzi jednak, by nie oczekiwać wielkich emocji. - To rozgrywki trzech lig. W jednej gra Barca, w drugiej Real, w trzeciej cała reszta - mówił obrońca Valencii.
ja do Ibry nic niemam tylko napisalem to w formie zartu:) no ja mu zycze wysokiej formy i aby na ten podstawowy sklad zaslugiwal:) bo jak narazie w tej fprmie to lawka:)
Komentarze
0
Cos z inne beczki hehe
Załamany Albelda radzi jednak, by nie oczekiwać wielkich emocji. - To rozgrywki trzech lig. W jednej gra Barca, w drugiej Real, w trzeciej cała reszta - mówił obrońca Valencii.
0
no i to wszystko!!!:) osobiscie jestem za Xavim a kto wygra to zobaczymy :) Vamos Barca:) Szczerze myslalem ze Sneijder bedzie w 3 a tu niespodzianka ale to bardzo mila:)
0
Coz wiecej mozna powiedziec:):) Maniiiiiiiiiiiiitaaaaaaaa:D:D ogladac taki mecz w wykonaniu Barcy ehh cos pieknego:):) oby tak dalej!!!:) Real niech sie nauczy przegrywac z honorem tyle ode mnie:) trzeba to opic:) Barco bylas jestes i bedziesz wielka pozdrawiam!!!:)
0
napewno nie z pilka przy nodze panie Bolt:) Barca - Real 1-0 Messi:) jeszcze tydz do meczu ehhh:)
0
Liga nie konczy sie na Realu a trwa 38 kolejek wiec Pep ma racje:)
0
Ibra mnie irytowal we wczorajszym meczu no napewno nie tylko mnie:P
Musi sie wziac w garsc bo tak niemoze byc;/ ma szczescie ze mam do niego cierpliwosc:P na Osasune wystawilbym Henry-ego na szpicy ... a Ibra niech sie wezmie za siebie bo narazie pudluje jak junior:) ale jeszcze bym go nie skreslal to dopiero 1 sezon ale liczylem na troche wiecej bramek z jego strony:) ale znajac zycie Pep pewnie wystawi Ibre w 1 skladzie:) ale zaczaly bym od Titiego zobaczymy jak to bedzie:)
0
tak Ibra jak nie idzie to nie idzie to zapraszam na lawke bo Titi jest w lepszej dyspozycji od Ciebie:P jak Ci bedzie szlo to powiedz hehe
0
kiepski zart redaktorow ehh
0
Cos z inne beczki hehe
Załamany Albelda radzi jednak, by nie oczekiwać wielkich emocji. - To rozgrywki trzech lig. W jednej gra Barca, w drugiej Real, w trzeciej cała reszta - mówił obrońca Valencii.
0
ja do Ibry nic niemam tylko napisalem to w formie zartu:) no ja mu zycze wysokiej formy i aby na ten podstawowy sklad zaslugiwal:) bo jak narazie w tej fprmie to lawka:)