perla42
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Maszewo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwna wypowiedz albo tłumaczenie.
Bo najpierw Paco mówi ze dla Barcy strzeli Messi i(!) Villa
a dla gości Ronaldo lub(!) Higuain z czego wynika wynik 2:1
później mówi ze Barca tego meczu nie wygra...
0
Sergio ma idealne warunki na tą pozycję, niewidoczny na boisku zwłaszcza w meczach ważnych, w tych mniej ważnych pozwala sobie na akcje ofensywne. Jak oglądam mecz na żywo nie zauważam jednak jego na boisku, gdy jednak powtórkę i skupię się na nim to znakomicie się przesuwa po boisku, znakomicie zabezpiecza bliźniaków a jesli trzeba cofa się nawet za obrońców. Piłkarz kompletny moim zdaniem kiedyś zdobędzie złotą piłkę za grę na tej pozycji... tak jak niegdyś Cannavaro za obronie. Rośnie nam przyszły kapitan i kręgosłup drużyny.
Musi zagrać w pierwszym składzie Javier póki co jeszcze nie nadaje się na takie mecze.
0
a ja myślę, że jeśli(tak jak w każdym ważnym meczu) opanujemy środek pola to będzie łatwiej, dużo będzie zależało od "blizniaków" Iniesta-Xavi.
Wiadomo Real będzie mocno naciskał pressingiem na naszych chłopaków. Jeśli uda się wychodzić spod tego pressingu to będzie dobrze. Nie możemy iśc na wymianę bo nie umiemy wyprowadzać tak groźnych kontrataków jak Madridistas.
Dlatego wszystko zależy od środka pola, przypomnijcie sobie mecz z ManU, odechciało im się biegać jak graliśmy swoje krótkie podania, a przypomnijcie sobie mecz z Chelsea jak chcialiśmy iść na wymianę i nie graliśmy w środku tego co grać powinniśmy.
Wyniku nie obstawiam bo to bez sensu a boisko zweryfikuje wszystko:)
0
jak będziecie mieli to wrzucicie jakiś skrót albo chociaż bramkę.
0
przyda się, drugi Iniesta to, to nie będzie ale na pewno wniesie jakąś świeżość
0
Fajny pomysł na klip.
a koszulki zajebis*e
Nowy rozdział, w poprzednich wygarli juz wszystko, teraz trzeba wygrać w tych.
0
on przyjdzie juz w grudniu...
Dlatego Barca negocjuje z klubem a nie tylko z zawodnikiem.
Latem przyszedłby za darmo, teraz jeszcze na nim zarobią z 4 mln.
0
Dobrze gada, nie będzie łatwo...
Ostatnio się rozpędzili i na papierze zapowiada się wyrównany mecz,
ale wiemy jak było z Sevillą, tez miało byc cieżko a poszło jak po maśle.
Cięzko przewidzieć jak będzie toczony mecz.
Visca el Barca!
0
macie Bojana !
słupek?
0
JimMorrisonFCB
Dobrze gadasz,
Bojan nie jest zawodnikiem na miarę pierwszego zespołu Barcy, co prawda na koniec poprzedniego sezonu gdy Ibra był sadzany na ławce radził sobie całkiem nieźle ale to był jakiś tymczasowy przebłysk, który bladł z meczu na mecz:)
Ja bym go widział w Arsenalu jeszcze 2 lata temu, teraz juz za późno, niech idzie do przeciętniaka La Liga i tam przypomni sobie jak strzela się bramki których strzelił w niższych/młodszych drużynach. Bo strzelił ich tam ponad 900:)
0
gdybym mieszkał bliżej na pewno bym się stawił:)
0
to zdjęcie mam na tapecie od poprzedniego Gran Derbi:)
Dobra data i godzina... najwyżej do szkoły na kacu:)
ale za to przyodziany w barwy:)
0
Dokładnie Pyrzo.
Ta nagroda jest przyznawana za osiągnięcia zdobyte w danym roku,
liczy się przede wszystkim wkład danego piłkarza w Sukcesy Drużyny.
Dlatego Iniesta faworytem.
0
oczywiście brłąd.
Casillas *
0
MaTeK_
a powiedz mi czy Guardiola zasłużył się dla Hiszpani?
to, że wygrywa z Barcą trofea to nie znaczy ze w Hiszpanii jest kimś bardzo ważnym....
A Iniesta bramka w finale MŚ
Torres bramka w finale ME
Villa król strzelców ME
Cassilas kapitan
0
Nie jest tak źle...
Bilbao będzie cięzkie a z resztą powinniśmy sobie poradzić bez naszej 10,
w s umie Bilbao tez ostatnio nie gra rewelacyjnie więc moze i tak nie bedzie wioczny brak Messiego.
0
będzie dobrze:P
nie wyobrażam sobie żeby przegrali ten mecz:P
0
gerrit:P
stary a głupi...
skoro oglądasz Barce 19 lat to powiedz kto był w tych latach lepszym napastnikiem od Eto'o?
Znajdzie się może jeden, i z pewnością będzie to Rivaldo, choć postawiłbym ich na równi.
A i jeszcze do tych co mówią ze Kariera Ronniego się skonczyła...
jeśli granie w pierwszym składzie w Milanie, strzelanie bramek, asystowanie i zostawanie graczem meczu jak w ostatnim pojedynku Milan -Auxerre to ja nie wiem co nazywacie Karierą
0
Varnix2
Jestem Ci wdzięęęczny !
Serdeczne dzięki...
śmiga jak talala !
0
noo właśnie, a gdzie ten 7 karny?
0
Ciekawe na ile poważny jest ten uraz, mogliby coś więcej napisać.
0
Barcelona92
W zamian za Cesca ale za Toure, nie rozróżniasz tych dwóch pojęć?
0
Alves jest 2 sezony w pierwszej trójce asystujący zawodników Barcy,
jak na obrońce to świetny wyczyn, a w meczach przygotowawczych do tego sezonu jeszcze nie widziałem żadnej wpadki przy dośrodkowaniu... a wszyscy narzekają na jego zagrania w pole karne...
Nie ważne ile straci, ważne jest to ze da jedną piłke dobrą na mecz która przyniesie ważną bramkę...
0
teraz wszyscy chcą Daniego w drużynie, a po meczu z Chelesea jak go wyzywaliście to juz nie pamiętacie...
Dobrze ze dostrzegacie chociaż teraz jego wkład w sukcesy.
Alves nawet jak nie dostanie podwyżki to i tak zostanie, wiec spokojnie:)
0
justFCB
Keita daje dużo drużynie, bardzo duzo.
Tak samo jak Sergio, tylko ze tacy jak Ty nie dostrzegają ich pracy na boisku i skupiają uwagę na obronie a zwłaszcza na offensywie...
0
sport.es
0
Mata to raczej tez napastnik, tylko ze boczny a nie srodkowy
;p
0
ciekawe kto będzie tym ostatnim wzmocnienie...
o ile w ogóle ktoś dołaczy
0
Noo i GiT:)
Czekamy na jakiegoś rezerwowego napastnika:)
I kadra będzie odpowiednio szeroka na sezon:)
0
Kickit !
Noo nie może być żadnych meczy po drodze bo to jest przerwa na mecze reprezentacyjne zaplanowana przez UEFA.