O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, film, siłownia
  • Ulubiony zawodnik Messi, Pyuol, Iniesta, Ronaldinho, Del Piero
  • Ulubione zespoły Barcelona, Legia, Juventus
  • Barcelonie kibicuję od Hohoho a moze i dłużej

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 80

Komentarze

4

Oni mnie kiedys doprowadza do zawału..albo spektakle jak z PSG albo spektakularne wtopy tak jak dzisiaj

6

Aduriz na nowego Larssona

0

Wiesz spodziewałem sie innej kariery Bartry w Barcelonie..ostatnie sezony grał, rozwijal sie, az tu nagle w tym sezonie łubudu i głeboka lawka. Dlaczego tak sie stalo?mozna sie tylko domyslac.
Jakby nie było to jest to koniec bartry w barcelonie..NO CHYBA ZE NIE;-)

0

Dokladnie..nikt mi nie wmówi ze Francuz daje nam spokój w obronie, którego potrzebujemu by grac ofensywnie jak teraz

0

W tym momencie moze i tak ale bartra ma przed soba przyszlosc..niekoniecznie u nas

Zobacz wszystkie

68

Brawo..Gruby dajesz dajesz nie przestajesz

6

Aduriz na nowego Larssona

4

Oni mnie kiedys doprowadza do zawału..albo spektakle jak z PSG albo spektakularne wtopy tak jak dzisiaj

2

Kibicuje mu..niech ogranie korpucje, poprawi wizerunek..Łysy z FIFA dajesz dajesz!

0

Zaden żart..chcialbym uwazac inaczej ale niestety francuz nie daje powodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?