O sobie
- Zainteresowania Piłka nożna, film, siłownia
- Ulubiony zawodnik Messi, Pyuol, Iniesta, Ronaldinho, Del Piero
- Ulubione zespoły Barcelona, Legia, Juventus
- Barcelonie kibicuję od Hohoho a moze i dłużej
Statystyki
- Dni w serwisie Ponad 5900
- Liczba komentarzy 20
- Polecenia 80
Komentarze
4
Oni mnie kiedys doprowadza do zawału..albo spektakle jak z PSG albo spektakularne wtopy tak jak dzisiaj
6
Aduriz na nowego Larssona
0
Wiesz spodziewałem sie innej kariery Bartry w Barcelonie..ostatnie sezony grał, rozwijal sie, az tu nagle w tym sezonie łubudu i głeboka lawka. Dlaczego tak sie stalo?mozna sie tylko domyslac.
Jakby nie było to jest to koniec bartry w barcelonie..NO CHYBA ZE NIE;-)
0
Dokladnie..nikt mi nie wmówi ze Francuz daje nam spokój w obronie, którego potrzebujemu by grac ofensywnie jak teraz
0
W tym momencie moze i tak ale bartra ma przed soba przyszlosc..niekoniecznie u nas
68
Brawo..Gruby dajesz dajesz nie przestajesz
6
Aduriz na nowego Larssona
4
Oni mnie kiedys doprowadza do zawału..albo spektakle jak z PSG albo spektakularne wtopy tak jak dzisiaj
2
Kibicuje mu..niech ogranie korpucje, poprawi wizerunek..Łysy z FIFA dajesz dajesz!
0
Zaden żart..chcialbym uwazac inaczej ale niestety francuz nie daje powodu