z Robinho niewyszlo? duzo zrobil dla klubu moze nie tylko co r10 dla was ale ratowal nie raz dupe;]
a gago na messiego? co ci przyszlo do glowy tylko fryzury maja podobne a styl pilki zupelnie inny zreszta gago jest zaje**** i zobaczysz w tym sezonie;]
Komentarze
0
mazurskyy
moze nie wkrecali ale wiekszosc pojedynkow przegrywal glownie na szybkosc ale boguski go wy*** pietka raz;p
0
Messi18, mazurskyy, stilfer111
ide spac;]
jutro was sprawdze;]
HALA //ADRID
0
mazurskyy
ty sie zajmij puyolem bo dzisiaj napastnicy go troche wkrecali;]
0
Messi18
aha i jesli cos mialo nie wysjc to wychowanek w bramce;P
0
z Robinho niewyszlo? duzo zrobil dla klubu moze nie tylko co r10 dla was ale ratowal nie raz dupe;]
a gago na messiego? co ci przyszlo do glowy tylko fryzury maja podobne a styl pilki zupelnie inny zreszta gago jest zaje**** i zobaczysz w tym sezonie;]
H //
0
El Fuego
glupszy niz ustawa przewiduje
0
El Guaje tez przyjdzie:D
0
Cazorla przejdzie juz Casillasowi mowil;] i jego kolega z reprezentacji tez przejdzie:D
HALA Cazorla
HALA Villa
H //
0
Messi18
niech idzie gwiazdka na Londynska lawke;]
chodz duzo zrobil dla Realu to juz go nikt niechce w Madrycie
H //
0
mazurskyy
nic lepszego od gry w golfa niewymysliles
bedzie paka
H //