penosik
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kętrzyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cordzik
Spoko możesz na to liczyć !
0
Witam . Jestem kibicem Realu Madryt i chciałbym wyrazić swoją opinię na temat Realu i Barcelony . A mianowicie to prawda , że Baca nie bd miała tak łatwego zadania .
Jak dla mnie to oczywiste , że chciałbym aby Realowi się udało wygrać ligę , ale jak nie bd to dane temu klubowi to się nie załamie . To fakt , że Barcelona w poprzednim sezonie wygrała wszystkie możliwe tytuły ale to buło do przewidzenia , ze nie można grac na tak wysokim poziomie dłuższy czas . Nie to ze się czepiam , ale stwierdzam tylko fakt .
Realowi jak powietrza potrzebna jest victoria w lidze z tego względu , że kupując takie gwiazdy jak CR9 , Kaka czy na Benzema (jak dla mnie największy niewypał tego okienka transferowego) byli zmotywowani osiągnąć jakiś wielki sukces. Największym a zarówno najważniejszym planem była liga mistrzów i wygranie w finale na własnym stadionie. Lecz jednak każdy wie jak to było z LM i CdR.
Pozdrawiam i niech wygra ligę drużyna , ktora bd miala wiecej szczescia i oczywiscie zimnej krwi .
0
Witam . Jestem kibicem Realu Madryt i chciałbym wyrazić swoją opinię na temat Realu i Barcelony . A mianowicie to prawda , że Real Madryt bd miał trudne zadanie , ale Baca też nie bd miała tak łatwego zadania . Tenerife potrzebuje punktów jak powietrza a Real walczy z wymagającym przeciwnikiem .
Jak dla mnie to ozywiste , że chciałbym aby Realowi się udało wygrać ligę , ale jak nie bd to dane temu klubowi to się nie załamie . To fakt , że Barcelona w poprzednim sezonie wygrała wszystkie mozliwe tytuły ale to buło do przewidzenia , ze nie mozna grac na tak wysokim poziomie dluzszy czas . Nie to ze sie czepiam , ale stwierdzam tylko fakt .
Realowi jak powietrza potrzebna jest victoria w lidze z tego względu , poniewaz kupujac takie gwiazdy byli zmotywowani osiagnac jakis wielki sukces . Kazdy jednaj wie jak to bylo z LM i CdR.
Pozdrawiam i niech wygra ligę drużyna , ktora bd miala wiecej szczescia i oczywiscie zimnej krwi .
0
Witam . Jestem kibicem Realu Madryt i chciałbym wyrazić swoją opinię na temat Realu i Barcelony . A mianowicie to prawda , że Real Madryt bd miał trudne zadanie , ale Baca też nie bd miała tak łatwego zadania . Tenerife potrzebuje punktów jak powietrza a Real walczy z wymagającym przeciwnikiem .
Jak dla mnie to ozywiste , że chciałbym aby Realowi się udało wygrać ligę , ale jak nie bd to dane temu klubowi to się nie załamie . To fakt , że Barcelona w poprzednim sezonie wygrała wszystkie mozliwe tytuły ale to buło do przewidzenia , ze nie mozna grac na tak wysokim poziomie dluzszy czas . Nie to ze sie czepiam , ale stwierdzam tylko fakt .
Realowi jak powietrza potrzebna jest victoria w lidze z tego względu , poniewaz kupujac takie gwiazdy byli zmotywowani osiagnac jakis wielki sukces . Kazdy jednaj wie jak to bylo z LM i CdR.
Pozdrawiam i niech wygra ligę drużyna , ktora bd miala wiecej szczescia i oczywiscie zimnej krwi .
0
może ktoś opisać tą akcję?? bo nie oglądam meczu
0
byłem na stronie realu przez godzinę i czytałem ich komentarze. Dawno się tak nie naśmiałem jak przez tą godzinę
0
podajcie jakis link na ten mecz
0
podajcie jakis link na ten mecz