po co nam on wolałbym kupić kogoś w stylu np. Nasri. Z nim byłoby jak z Henrym. To już nie te lata. Gudjonhsen i Bojan dużo lepsi. Może wreście kupić Aguero albo Silve co coś grają a są młodzi
źle jak dla mnie dobrano słowa że CRISTIANO JEST LEPSZY NIZ MESSI. Pep nie powiedział bezpośrednio tego tylko zażartował z słów crisa że jest 1 2 3 piłkarzem na świecie.
Komentarze
0
Viva Barca !
0
on nie pasuje do ligi hiszpańskiej anglia - tak BBVA- NIIIIIE
0
może gość wygrał mistrzostwo na playstation ???
0
Gielar00 tylko czy aż.
0
jak ty masik86 kumplujesz sie z fanem realu to niedobrze z tobą
0
po co nam on wolałbym kupić kogoś w stylu np. Nasri. Z nim byłoby jak z Henrym. To już nie te lata. Gudjonhsen i Bojan dużo lepsi. Może wreście kupić Aguero albo Silve co coś grają a są młodzi
0
źle jak dla mnie dobrano słowa że CRISTIANO JEST LEPSZY NIZ MESSI. Pep nie powiedział bezpośrednio tego tylko zażartował z słów crisa że jest 1 2 3 piłkarzem na świecie.
0
zdziwilły mnie te słowa nie stać nas na Kuna Aguero. Bez żartów
0
Kolejny raz potwierdza się, że to naj naj naj naj lepsza strona o Barcelonie na nie tylko w Polsce ale i na świecie. Super podsumownie.
0
po wczorajszym meczu mysle ze barceelona nie gra juz jak dzieciaki ale gra agresywnie i zobaczymy z czasem