14 grudnia 2009, 18:30
0
orange sport jest na telewizji z neostrady i cyfrze plus
11 grudnia 2009, 20:45
sobota 20 canal plus sport 2
9 grudnia 2009, 21:05
jak w mediolanie bedzie remis to inter i rubin beda mieli po 7 a my z dynamem po 8 wiec remis bedzie najlpeszy a my musimy z tymi lamusami wygrac
9 grudnia 2009, 21:00
ale nawet gdyby utrzymał sie ten wynik a w meczu inter-rubin ktoś by wygrał to i tak byśmy wyszli. z 2 miejsca prawda??
8 grudnia 2009, 17:49
brown miał wtedy kontuzje to był vidic i rio
4 stycznia 2009, 15:58
ale mamy pique zamiast marqueza
5 września 2008, 14:52
barca powinna wygrac spokojnie
18 kwietnia 2009, 14:53
no racja
18 lutego 2009, 17:48
caceres się wyrobił tylko musi jeszcze grać tak ostro jak pique to nie są szachy.
5 grudnia 2009, 08:12
nie na temat dzisiaj obejrzałem że klubowe mistrzostwa świata które za niedługo zaczyna barca będzie mozna obejrzeć na platformie orange sport. reklamowali je. kanal jest dostępny na platformie cyfy + lub w telewizji telekomunikacji polskiej.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
orange sport jest na telewizji z neostrady i cyfrze plus
0
sobota 20 canal plus sport 2
0
jak w mediolanie bedzie remis to inter i rubin beda mieli po 7 a my z dynamem po 8 wiec remis bedzie najlpeszy
a my musimy z tymi lamusami wygrac
0
ale nawet gdyby utrzymał sie ten wynik a w meczu inter-rubin ktoś by wygrał to i tak byśmy wyszli. z 2 miejsca prawda??
0
brown miał wtedy kontuzje to był vidic i rio
0
ale mamy pique zamiast marqueza
0
barca powinna wygrac spokojnie
0
no racja
0
caceres się wyrobił tylko musi jeszcze grać tak ostro jak pique to nie są szachy.
0
nie na temat dzisiaj obejrzałem że klubowe mistrzostwa świata które za niedługo zaczyna barca będzie mozna obejrzeć na platformie orange sport. reklamowali je. kanal jest dostępny na platformie cyfy + lub w telewizji telekomunikacji polskiej.