O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 208
  • Polecenia 636

Komentarze

0

@sgrzesiek Wiek i pensja przy transferze Messiego ma się nijak w porównaniu z tym jakie przychody wygeneruje samo nazwisko Messi na innej koszulce klubowej.

5

Jeśli to prawda to ten wspaniały prezydent wraz ze wspaniałym zarządem zapiszą się w historii jako najgorzej zarządzający klubem.
Blamaże z romą i Liverpoolem, kompromitacja z Bayernem, wydane z miliard na transfery z których korzyść jest żadna i wisienka na torcie, ikona klubu, najlepszy piłkarz świata odchodzi za darmo, ucieka i w sumie nie dziwota. Ktoś ma pomysł jak można bardziej spierdo**c robotę ? Jak można w tak krótkim czasie zrobić z najlepszego klubu świata, największe bagno?

9

@grubiorz Poprawka: Gdyby Barcelona była Barceloną, nie wypuściła by tej przewagi co miała.
Smutne ale prawdziwe.

24

Juz widzę jak Everton odrzuca 100 baniek. Śmiech na sali te media.

0

@Batys najgorzej jak usiadą tak na nim ze nie poradzi sobie z tą presją. A gościu na prawdę ma potencjał na trenowanie barcelony.

Zobacz wszystkie

49

"Real ponownie dosiadl konia" i zdjecie mayorala na Bajlu :D

33

A gdzie Wenger? Z tego co mi się wydaje to tez jest na ten.moment wolnym trenerem. Mnie osobiście zachwycił w tym sezonie styl gry ajaxu i jestem jak najbardziej za sprowadzeniem ten Haga!  

26

#BartomeuOut!!!!

24

Juz widzę jak Everton odrzuca 100 baniek. Śmiech na sali te media.

23

Dawno nie widziałem Messiego zmęczonego po meczu. Dzisiaj był wszędzie, jak prawdziwy kapitan, zachęcał do walki, aż miło się to oglądało! Szkoda tylko tych słupków