5 czerwca 2009, 18:59
0
Ta 11 to jakiś żart?
6 maja 2009, 23:01
Brawo Barca!!! Wierzyłem do końca!!!!!!(jak każdy, mam nadzieje)
14 lutego 2009, 21:13
Zaraz Messi się nimi zajmię:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ta 11 to jakiś żart?
0
Brawo Barca!!! Wierzyłem do końca!!!!!!(jak każdy, mam nadzieje)
0
Zaraz Messi się nimi zajmię:D
0
Zaraz Messi się nimi zajmię:D
0
Brawo Barca!!! Wierzyłem do końca!!!!!!(jak każdy, mam nadzieje)
0
Ta 11 to jakiś żart?