O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, Esport
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta, Pique
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Legia Warszawa.
  • Barcelonie kibicuję od 2008r

Statystyki

  • Dni w serwisie 2481
  • Liczba komentarzy 426
  • Polecenia 1363

Komentarze

0

Ciekawi mnie bardzo jak Barcelona jutro zaprezentuję się u siebie w meczu z Leganes, domniemam że powinien być to jeden z pierwszych meczy na "przełamanie" po Valencii czytaj wynik 3;0/3;1 dla Barcelony.

3

Ktoś mnie prosił bym napisał po uzyskaniu wyników konkursu tak więc droga La Ramblo udało się wygrać konkurs, bilet na słoneczną Hiszpanię w maju już zamówiony :) Dziękuje all za pomoc.

0

Dzięki wielkie Panowie i Panie którzy zostawili lajki, powinno się udać ^^ Ofc obowiązkowo po majówce zdjęcia z Camp Nou ujrzą światło dzienne ^^

14

Droga La Ramblo mam do was ogromną prośbę. Wiem że La Rambla potrafi zdziałać cuda w każdej możliwe akcji :) Jeżeli mogę was prosić zostawcie zielone dla podbicie postu.


Został ostatni dzień i jutro o 14 wyniki, wydaję mi się że już się uda bez problemu (Dziękuję każdemu kto zostawił lajka :)) aczkolwiek jeszcze poproszę o te kilka lajków by mieć pewność że Kobitka nie odpali w nocy jakiejś masowej akcji lajków.


Wyjaśnienie: Biuro podróży z naszej uczelni prowadzi kolejną wycieczkę tym razem do Hiszpanii gdzie w rozpisce planu jest zwiedzenie całego obiektu Camp Nou, co jest moim marzeniem od dziecka jak i mojej dziewczyny (Cóż więź do bordowo-granatowych barw nas przybliżyła do siebie). Komentarz z największą ilości reakcji wygrywa 3 miejsca w cenie 1 co dla mnie i mojej dziewczyny jako studentów byłoby przybliżeniem do spełnienia tego marzenia, bo jak wiadomo nie każdy może sobie pozwolić na drogi wyjazd zwłaszcza studenci.Nie chcę żebrać ale jeżeli ktoś ma chęć niech zostawi Like/Serduszko pod komentarzem osoby o imieniu Wiola Witecka.Z całego serca dziękuję i przepraszam was za tą prośbę ale dużo ten wyjazd dla nas by znaczył, a jak wiadomo cena dzielona przez 3 jest już bardziej przyjazna studentowi.Tutaj zostawiam link do postu. https://www.facebook.com/ObozyNaTopiePl/posts/2704145583000051?comment_id=2704163426331600&reply_comment_id=2704166099664666¬if_id=1579703263699296¬if_t=mentions_replyDziękuję wszystkim jeszcze raz za każde zielone oraz lajka/reakcję pod komentarzem. VeB!

Jutro dam znać wyniki aktualnie 1 miejsce 160 lajków 2 89 a reszta już raczej nie grozi, ale lepiej nie bagatelizować tej nocy

0

@nawy12 Wiemy, docelowo planowaliśmy za rok, ale jak zobaczyliśmy post to stwierdziliśmy że zaryzykujemy :) Aczkolwiek jeszcze jesteśmy nie w temacie jak ogarnąć wszystko po kosztach a biuro znamy bo na początek studiów byliśmy z nimi w Zakopanym za 200 zł na 5 dni. Dziękuję serdecznie za lajka :)

Zobacz wszystkie

99

Ujarzmienie Dembele i Vidala, oraz ogarnięcie gry po odejściu Neymara --> Gracias Valverde.

88

Ojj Pique, jak boli mnie tyłek w tej chwili, że nie możesz zastąpić Bartka aktualnie

82

Bez obrazy, że polak rodak, ale w czym taki Piątek jest lepszy od Paco?

58

Jeden z najlepszych zawodników w Barcelonie i jeden z najbardziej niedocenianych :)

48

Ma potencjał by stworzyć duet Umtiti-Mina na lata. Trzymam za niego kciuki :)