0

Barca gra swietnie konsekwetnie iniesta xavi bardzo duzo widza swietnie wymieniaja pilki Yaya mega pewny w obronie Sergio dobre odbiory Puyol ladnie sie wlacza sylvinho tez widoczny bezbledny Henry sie stara Eto'o król messi jezdzi. OBY TO PRZENIESC NA DRUGA POLOWE A POTROJNA KORONA JEST NASZA ! Wierze w to niesamowicie. Vamossss

0

bedzie 2:0 dla Barcy Eto'o i Xavi strzelą Vamos Vamos BARCA!!!

0

no nic bez Messiego ani rusz w przyszlych meczach Barcy, no ale widac ze troche odpuscili zeby sie oszczedzac przed meczem z numancia ale wisla tez zagrala dobrze ale trudno raz sie wygrywa raz sie przegrywa, zdarza sie najlepszym

0

spokojnie nie zlekcewaza tego spotkania chca w pieknym stylu przypieczetowac wejscie do LM / VeB

0

Cały stadion odpowiada. Cały stadion odpowiada!! Kto wygra meeecz? BARCAA. Ktooo? BARCA. Ktooo? BARCA BARCA BARCA!!! Spokojnie chłopaki dadzą rade Pep wystawil ich zeby sie mu pokazali w jakiej sa formie ze w razie czego moze na nich postawic wiec nie będzie taki nudny mecz bo będą chcieli wypaść jak najlepiej. VeB

0

kurde jakby Xavi i Eto'o to strzelili wkoncowce to gitara a tak to komentator wczesnie wykrakal ze nie ma i nie bylo :D:D:D ale Barca gra ładnie

0

Barca spokojnie wygra typuje 4:0. wisla odda pare strzalow na bramke a reszte meczu bedzie sie bronic. Sa w wysokiej formie i sezon w wykonaniu Barcy szykuje sie bardzo dobry :D na wp jest filmik "wszystko o Barcelonie" jak by ktos nie wiedzial :):) VeB

0

Valdes jest katalonczykiem i chyba go dlatego na sile trzymaja ale powinni rozgladac sie za innym lepszym bramkarzem bo kto wiec co podczas meczu moze nabroic znowu VV ale nie raz ratowal nam dupe w niektorych meczach wiec nie same zlo jest z VV

0

tez ogladam na tvu player potok10 i spoko jakosc u mnie

0

matrix20 : tvuplayer kanal 60980 albo wlacz sopcast i na kanalach bedziesz mial "Barcelona live"

0

znakomicie to Hleb zrobil a Eto'o zrobil to co mial zrobic

0

ochłoń!

ostrzeżenie

by mod

0

panowie z taka gra to w nowym sezonie 2 trofea to minimum najlepiej BBVA liga i CL piekne akcje wisla nie masz zadnych szans

0

uhh ale sieknal Eto'o odzyskuje forme :D

0

kapitalnieeeee Xavi piekna bramka :D VAMOS BARCA

0

allee tam ladnie Eto'o obrobil goscia szkoda ze spalony ale brawo ze wogole strzelil Titi

0

jest Polska flaga za bramką NY i pisze krajowi cos tam nie doczytalem :D

0

no no niezly sklad warto posiedziec do 3. Vamos BARCA

0

oby tak grala przez dlugi dlugi czas a mozemy miec powtorke z druzyny Henryka Kasperczaka. Fajny bylby superpuchar europy Barca - wisla :)

0

wisla ma male szanse ale jakies tam marzenia sa football jest nieobliczalny ale jako polak i tak bede kibicowal Barcelonie bo nie przepadam za wisla ale chcialbym aby wisla doszla do grupy pucharu uefa i zrobic tak aby wyeliminowac milan :d pozdro

0

zgadzam sie z kubusny. jeszcze zlapie kontuzje na mniej znaczacym turnieju i bedzie problem a tak jak Barca wiedziala ze i tak ta sprawa bedzie na korzysc Blaugrany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?