Na zachód od stadionu są boiska chyba marnej jakości, hala sportowa i to faktycznie jest blisko... ale nie wiem jak tam jest z własnością i czy byłoby możliwe coś tam tak wielkiego wybudować. Czy przejęcie tych gruntów nie byłoby również drogie jak przebudowa obecnego stadionu..
do mekston Jeżeli sędzia użyje gwizdka to nie ma możliwości, że po nim zastosuje korzyść, albo system VAR zmieni jego decyzję. NP.: zawodnik strzela na pustą bramką a sędzia przypadkowo gwiżdże a po tym gwizdku pada bramka. Takiej bramki uznać nie można.
Wtedy to zostało potraktowane jako pozbawienie drużyny zdobycia 100% bramki. Gdyby sędzia nie przerwał tylko poczekał nawet 1 sekundę to mógłby zastosować korzyść. W tym przypadku tylko żółta kartka dla bramkarza. Nie ma i nie miało znaczenia, gdzie to przewinienie miało miejsce.
Tylko z tego co pamiętam to zanim Giuly strzelił bramkę to sędzia odgwizdał faul. Więc w tym przypadku VAR by nic nie zmienił. Gdyby wtedy sędzia tej akcji nie przerwał i by została zdobyta bramka, to kartka żółta dla bramkarza.
Wtedy to zostało potraktowane jako pozbawienie drużyny zdobycia 100% bramki. Gdyby sędzia nie przerwał tylko poczekał nawet 1 sekundę to mógłby zastosować korzyść. W tym przypadku tylko żółta kartka dla bramkarza. Nie ma i nie miało znaczenia, gdzie to przewinienie miało miejsce.
Jeden słabszy mecz i już wieszasz psy na Lucho. Chyba za młody jesteś, żeby pamiętać jaki miał charakter i temperament Lucho jak był piłkarzem.
Swoim komentarzem wykazałeś jakim jesteś kibicem.
do mekston Jeżeli sędzia użyje gwizdka to nie ma możliwości, że po nim zastosuje korzyść, albo system VAR zmieni jego decyzję. NP.: zawodnik strzela na pustą bramką a sędzia przypadkowo gwiżdże a po tym gwizdku pada bramka. Takiej bramki uznać nie można.
Komentarze
0
Na zachód od stadionu są boiska chyba marnej jakości, hala sportowa i to faktycznie jest blisko... ale nie wiem jak tam jest z własnością i czy byłoby możliwe coś tam tak wielkiego wybudować. Czy przejęcie tych gruntów nie byłoby również drogie jak przebudowa obecnego stadionu..
0
do mekston
Jeżeli sędzia użyje gwizdka to nie ma możliwości, że po nim zastosuje korzyść, albo system VAR zmieni jego decyzję. NP.: zawodnik strzela na pustą bramką a sędzia przypadkowo gwiżdże a po tym gwizdku pada bramka. Takiej bramki uznać nie można.
0
Wtedy to zostało potraktowane jako pozbawienie drużyny zdobycia 100% bramki. Gdyby sędzia nie przerwał tylko poczekał nawet 1 sekundę to mógłby zastosować korzyść. W tym przypadku tylko żółta kartka dla bramkarza. Nie ma i nie miało znaczenia, gdzie to przewinienie miało miejsce.
0
Tylko z tego co pamiętam to zanim Giuly strzelił bramkę to sędzia odgwizdał faul. Więc w tym przypadku VAR by nic nie zmienił. Gdyby wtedy sędzia tej akcji nie przerwał i by została zdobyta bramka, to kartka żółta dla bramkarza.
2
Tak można. Wchodzisz na listę i dajesz odtwórz a meczyk dalej się nagrywa.
2
Tak można. Wchodzisz na listę i dajesz odtwórz a meczyk dalej się nagrywa.
0
Autor powyższego tekstu niestety chyba był na innym meczu:
- sytuacja na 2:1 nie podawał Milito do Abidala tylko Messi;
- sytuacja na 3:1 piłke przegłówkował Abidal i podał mesiemu a nie Busquets
Po za tym mecz bardzo dobry.
0
Wtedy to zostało potraktowane jako pozbawienie drużyny zdobycia 100% bramki. Gdyby sędzia nie przerwał tylko poczekał nawet 1 sekundę to mógłby zastosować korzyść. W tym przypadku tylko żółta kartka dla bramkarza. Nie ma i nie miało znaczenia, gdzie to przewinienie miało miejsce.
0
Jeden słabszy mecz i już wieszasz psy na Lucho. Chyba za młody jesteś, żeby pamiętać jaki miał charakter i temperament Lucho jak był piłkarzem.
Swoim komentarzem wykazałeś jakim jesteś kibicem.
0
do mekston
Jeżeli sędzia użyje gwizdka to nie ma możliwości, że po nim zastosuje korzyść, albo system VAR zmieni jego decyzję. NP.: zawodnik strzela na pustą bramką a sędzia przypadkowo gwiżdże a po tym gwizdku pada bramka. Takiej bramki uznać nie można.