pawel1927
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
myślę ze transfer do Barcy był by idealny zawodnik szybki przebojowy zwrotny. To idealne wzmocnienie ataku
Trzeba \wzmocnić obronę koniecznie!!!
0
wierzymy w wygrana barcelony
0
on bedzie wielkim wzmocnieniem
0
on bedzie wielkim wzmocnieniem
0
mamy wspanila wiadomosci
0
brawo villa
0
mam nadzieje ze ta prezydentura bedzie tak dobra jak laporty
0
uda się sprowadzi fabregasa przed mundialem
0
pięknie ze David będzie grał u nas
0
to trio podbije piłkarską Europe
0
dzikujemy ci barcelono
0
wygramy wygramy wygramy o mistrzem bedziememy barcelona na wieki
0
gdy by był remis wspaniale ale zwycięstwo smakuje najlepiej a Barca powalczy o korzystny wynik meczu a rewanż na camp nou będzie dla nich formalnością
0
szkoda tego remisu ale z interem bedzie dobrze remis u nich a u nas zwyciestwo i barca w finale ligi mistrzow
0
Messi totalny geniusz
najlepszy na świecie
0
ja dzisiaj IDE do arkad wrocławskich na mecz na wielki ekran ten kto nie był w kinie na takim meczu niech pójdzie polecam
0
jeżeli zagramy tak jak w 1 połowie z Arsenalem to wygrana będzie nasza
niech real się boi nas
0
messi zawodnik z innej planety poprostu magia critiano moze sie schowac dla mnie to ciota prawdzuiwa gwiazda to leo
rules barelona.
0
swietny mecz brawo messsi
0
zwycięstwo cieszy bardzo rewanż ze stturgartem zapowiada się interesująco .Forma rośnie z meczu na mecz
tak wiec Forza Barcelona
0
szykuje sie ciekawy pjedynek
0
ja powiem tak wygrana na realem w grand derbach da nam
wygrana w sezonie .to ze real odpadl to wiena prezesa po co kupowac wielkie gwiazdy .my sie tym ruznimy od realu bo mamy zdolna mlodziez
0
mecz z valencia wazny wygrywamy i myslimy o sturgardzie
0
szkoda ze odchodzi
laporta dziekujemy ci za wszystko
0
przedluza kontrakty wszyscy
0
mam nadzieje ze barca pokaze kawalek futbolu taki jaki pokazywal w tamtym sezonie
0
zgadzam sie messi najlepzy
0
Panowie cieszmy sie z tego ze barca wygrala
1 mecz w nowym sezonie oby tak dalej
a jak wruci iniesta to bedziemy niszczyc real oni maja krystyne a my messiego ktory jest najlepszy
0
Panowie cieszmy sie z tego ze barca wygrala
1 mecz w nowym sezonie oby tak dalej
a jak wruci iniesta to bedziemy niszczyc real oni maja krystyne a my messiego ktory jest najlepszy
0
to bedzie dobry transfer