0

Bedzie dobrze:)

0

EE patrioci (Ja jestem calym sercem za barca) i leje na Pekin. Wogole niepowinna sie odbyc tam ta olimpiada...

VeB

0

bedzie dobrze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?