0

Don't Breathe

0

Dzięki wielkie. :)

0

Czy znajdę gdzieś na stronie tapetę/kalendarz na styczeń?

0

Także mam tam konto już z pół roku i używam tylko do ogladania lm bo eleven mam. Ale cały czas mam za darmo. Używam ich odtwarzacza, jakość ok, brak zacięć podczas transmisji więc polecam.

0

Nie próbowałem nigdy.

0

Ja używam odtwarzacza delta media player. Wszystki kanały są chyba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?