9 marca 2016, 17:38
0
Moim zdaniem to Juve wygra 1-0 z nimi.
27 lutego 2016, 10:25
Remis najlepszy moim zdaniem.
17 lutego 2016, 21:29
Jak myślicie, czy Neymar symulował przy przyznanym karnym?
29 listopada 2015, 16:55
Oby utrzymali tą formę do końca sezonu. I wtedy wszystko jest nasze. :)
26 listopada 2015, 15:27
2
A gdzie Bravo? Powinien być.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Moim zdaniem to Juve wygra 1-0 z nimi.
0
Remis najlepszy moim zdaniem.
0
Jak myślicie, czy Neymar symulował przy przyznanym karnym?
0
Oby utrzymali tą formę do końca sezonu. I wtedy wszystko jest nasze. :)
2
A gdzie Bravo? Powinien być.
2
A gdzie Bravo? Powinien być.
0
Oby utrzymali tą formę do końca sezonu. I wtedy wszystko jest nasze. :)
0
Remis najlepszy moim zdaniem.
0
Jak myślicie, czy Neymar symulował przy przyznanym karnym?
0
Moim zdaniem to Juve wygra 1-0 z nimi.