29 sierpnia 2010, 18:30
0
inesta na skrzydle wwwrrr:P ale składzik dobry:) pep wie co robi:)
28 sierpnia 2010, 13:25
swietny zawodnik waleczny:)
28 sierpnia 2010, 13:24
podobała mi sie wczoraj gra aguero:)w superpucharze europy.
13 stycznia 2010, 22:52
bardzo bym prosił jesli ktos by mogł mi wysąłc wynik meczu na nr726619640 z gory dziekuje bardzo:)
13 września 2008, 08:39
Valdes, Alves - Pique - Puyol - Abidal, Xavi - Yaya Toure - Iniesta, Henry (Pedro?) - Eto'o - Messi. Visca el barca
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
inesta na skrzydle wwwrrr:P
ale składzik dobry:)
pep wie co robi:)
0
swietny zawodnik waleczny:)
0
podobała mi sie wczoraj gra aguero:)w superpucharze europy.
0
bardzo bym prosił jesli ktos by mogł mi wysąłc wynik meczu na nr726619640 z gory dziekuje bardzo:)
0
Valdes, Alves - Pique - Puyol - Abidal, Xavi - Yaya Toure - Iniesta, Henry (Pedro?) - Eto'o - Messi.
Visca el barca
0
Valdes, Alves - Pique - Puyol - Abidal, Xavi - Yaya Toure - Iniesta, Henry (Pedro?) - Eto'o - Messi.
Visca el barca
0
inesta na skrzydle wwwrrr:P
ale składzik dobry:)
pep wie co robi:)
0
bardzo bym prosił jesli ktos by mogł mi wysąłc wynik meczu na nr726619640 z gory dziekuje bardzo:)
0
podobała mi sie wczoraj gra aguero:)w superpucharze europy.
0
swietny zawodnik waleczny:)