pasykrk
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique ma chyba shakire na oczach nawet podać celnie nie umie lovelasik od siedmiu boleści.
0
Kurwa już 5 powinno być. Fabs i Sanchez nastawcie celowniki.
0
Real miałby za to karnego i czerwoną kartkę dla faulującego.
0
Wkurza mnie to jak teraz sędzia pod nas gwiżdże.
0
Sanchez!!!!!!!!!!
0
Jeszcze niech odpadną z ligi mistrzów z jakimiś frajerami.
0
Kur** obudźcie że sie. Messi cały mecz sobie chodzi.
0
Sanchez!!!!!!!!!!!
0
Buzquets żenada na razie.
0
Czemu nie ma Tello? On jest moim zdaniem lepszy niż Pedro i Cuenca razem wzięci.
0
Jakbym mógł to bym teraz obstawił, że Real w 2 połowie dostanie jeszcze 2 karne.
0
No wielki Cristiano kolejna bramka. Ależ on jest nie samowity. Na 24 gole 10 karnych. żal
0
Co wy się tak emocjonujecie tym meczem? Przecież Real zaraz karnego dostanie.
0
Skład Pepa na następny mecz:
--------------------Messi--------------------
Sanchez------Xavi-------Iniesta--Pedro
------------Puyol----Pique------Valdez
--------Pinto-------Abidal---------Mascherano
0
tello za pedro i xavi za sergio
0
Pedro to jakas masakra.
0
Pedro to ju cien pilkarza
0
Znowu Pique
0
Messi co najwyżej 7, Maszczerano 8 i alves 7
0
0
Ogląda się to jak transmisję mszy świętej.
0
W obecnej formie remis biorę w ciemno.
0
Kiedy byłby ewentualny finał?
0
Remis biorę w ciemno. Najlepiej bramkowy.
0
Teraz liczy sie tylko Champions League.
0
DawidekFCB
Zazdroszczę ci, że byłeś w robocie.
0
kamilo0066, O co ci chodzi?
0
messi co to kurwa było
0
sędzia już robi wszystko żebyśmy wygrali.
0
Tak beznadziejnej Barcy to jeszcze nie widziałem.