O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Gdybyśmy mieli chociaż pewność że Eto'o będzie zawodnikiem takim jak w przeszłym już sezonie to pozostawienie go było by prawdą oczywistą, ale nie wiadomo czy nie będzie z nim tak jak w sezonie przed Guardiolą...liczę że wszystko sie wyjaśni. Eto'o jest jednym z najlepszych snajperów w historii Barcy, chciałbym aby jeszcze u nas pograł, ale tak na pełnych obrotach:D

0

chciałbym mieć ten pamiętnik:D ale w Języku Polskim:D

0

ładnie to opisane bardzo, jestem szczęśliwy że mogłem brać udział w tej wędrówce:D

Blaugrana!!!

0

no a kim Gudy i Hleb byli w BArcelonie jak nie zmiennikami?

0

dla mnie sondy kto był lepszy sa do bani...

każdy zawodnik rozegrał wspaniałe zawody, i nie ma potrzeby wyłaniania najlepszego gracza.

Zobacz wszystkie

0

czułem że Barca trafi na Bayern nawet tego chciałem, będzie ciężko w Bawarii ale damy rade na Camp Nou, moim zdaniem w półfinałach będzie "3:1" dla angligów, czyli:

Arsenal-Manu

Liverpool-BARCA

0

nie puszczajcie go...nigdzie!!! już jednego straciliśmy- GIO dos Santos !!!

0

ładnie to opisane bardzo, jestem szczęśliwy że mogłem brać udział w tej wędrówce:D

Blaugrana!!!

0

a słyszeliście jak Hiszpanie się fajnie cieszą???

Strzelił Iniesta i jest Fiesta:DDD

0

a mu sie cos pomieszało?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?