O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo, Puyol, Xavi
  • Ulubione zespoły TYLKO BARCA!
  • Barcelonie kibicuję od Rivaldo ;)

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 77
  • Polecenia 170

Komentarze

0

@Lea Dajmy Antkowi zagrać na jego nominalnej pozycji, może coś tam stworzy ;) Wydaje się, że dużo lepiej potrafi zagrać z pierwszej piłki albo wymyślić coś niekonwencjonalnego, niż tylko cisnąć po skrzydle i łamać do środka na zamach.

0

@Lea Jak nie jestem trenerem, to nie mogę się wypowiadać o kadrze? Jak nie jestem lekarzem, to nie mogę wypowiadać się o służbie zdrowia? Puknij się w łeb i może uargumentuj obronę Dembelę albo skończ pajacować, bo jak na razie to nic nie wnosisz do dyskusji, tylko obrażasz ludzi, z którymi się nie zgadzasz. Także zastanów się kto tu powinien zjeść snickersa.

4

@kks1986 Jasny gwint, tutaj jest jakiś bezmózgi fanklub Dembele. Nie wolno na niego złego słowa powiedzieć, bo albo mi każą zrobić papiery na trenera albo innym polecają skończyć karierę. Beka z dzieci.

0

@Lea Serio mówię :)

3

Na środek Griezmann, na lewą Fati, na prawą Messi. Dembele na ławkę albo trybuny, tam jego miejsce.

Zobacz wszystkie

26

SPRZEDAĆ GO NATYCHMIAST!

25

Pamiętam, jak oglądałem jego pierwszą bramkę po pięknej asyście Ronniego. Juz wtedy był na niego hype, ale nigdy się nie spodziewałem, że to będzie tak wielki zawodnik. Mam mega szczęście, że wstrzeliłem się w okienko czasowe właśnie teraz, kiedy Leo zaczynał i (nie bójmy się tego) zakończy karierę. Wielki zawodnik, który zmienił moje postrzeganie futbolu.

18

Fajną mamy tę kadrę. Taką niezbyt zdrową.

12

W meczu z atletico miał wiele szans na pójście po skrzydle, ale zawsze cofał do lewej nogi. Albo nie ma prawej, albo brakuje mu pewności siebie. Tak czy inaczej mnie nie przekonał. Cieszy natomiast świetna postawa Cou w ostatnim spotkaniu.

11

Kibicujemy jutro Villarealowi i czekamy na decyzję o wywaleniu smutnego pana.

Media

Liga typerów

1 lefreux 96 pkt
2 maciek2164 96 pkt
3 norbi77 89 pkt
4 KingLeonidas 88 pkt
5 maryjan240282 87 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?