Cóż powoli kończy się era pewnych piłkarzy Valdes jaki był taki był ale dał spokój na obsadę tej pozycji na 10 lat wiadomo jak było wcześniej i jakich mieliśmy po Zubizarecie "bramkarzy" oby teraz było lepiej pamiętajmy że niedługo pograją już Xavi Puyol wiec na takie odejścia musimy być gotowi
Będzie 70 goli a co ligi kiedyś myślałem ze gorzej niż w szkockiej na tym poziomie gorzej się nie da a jednak można robi się coraz nudniej to patologia by taki bilans bramek i pkt nie dały zwycięstwa
no cóż 0:0 paniki siać nie ma co to jest puchar a puchary rządzą sie swoimi prawami ważne ze zero straty a w rewanżu trzeba wyjsc optymalnym składem dobrze ze ten słabszy mecz przypadł teraz a nie na ligę bo tam stratę boleśnie można by odczuć co nie zmienia faktu ze to najsłabszy mecz od początku października chłopaki chyba o świętach myśleli a odpoczynek im się należny bo wiosna i sezon musi być nasze a co do Bilbao pretensji mieć nie można grali mądrze w obronie i grali na tyle ich stać zauważcie ze żadne słupki itp ich nie ratowało a ze ładnie nie grali no cóż nie każdego stać na tak gra jak nas
Co za czasy najpierw Bilbao teraz My ciężko było się do UNICEFU przyzwyczaić a teraz jeszcze jedno ciekaw jestem czy jak z dołka finansowego wyjdziemy to nadal będę szpecić koszulki wydaje mi się ze będą
Komentarze
0
Cóż powoli kończy się era pewnych piłkarzy Valdes jaki był taki był ale dał spokój na obsadę tej pozycji na 10 lat wiadomo jak było wcześniej i jakich mieliśmy po Zubizarecie "bramkarzy" oby teraz było lepiej pamiętajmy że niedługo pograją już Xavi Puyol wiec na takie odejścia musimy być gotowi
0
Będzie 70 goli a co ligi kiedyś myślałem ze gorzej niż w szkockiej na tym poziomie gorzej się nie da a jednak można robi się coraz nudniej to patologia by taki bilans bramek i pkt nie dały zwycięstwa
0
pit80
chyba nie widziełes dokladnie tej sytacji w tv najpierw mou włozył palec Vilanovie a on obrócił sie i oddal mu co widac na filmiku: http://babol.pl/kat,1025473,title,Psychol-Marcelo-i-zadyma-w-Superpucharze,wid,13696245,wiadomosc.html w 2:51 Mou wkłada palec do oko Vilanovie a 2:54 oddaje mu
0
no cóż 0:0 paniki siać nie ma co to jest puchar a puchary rządzą sie swoimi prawami ważne ze zero straty a w rewanżu trzeba wyjsc optymalnym składem dobrze ze ten słabszy mecz przypadł teraz a nie na ligę bo tam stratę boleśnie można by odczuć co nie zmienia faktu ze to najsłabszy mecz od początku października chłopaki chyba o świętach myśleli a odpoczynek im się należny bo wiosna i sezon musi być nasze a co do Bilbao pretensji mieć nie można grali mądrze w obronie i grali na tyle ich stać zauważcie ze żadne słupki itp ich nie ratowało a ze ładnie nie grali no cóż nie każdego stać na tak gra jak nas
0
wrzutki Adriano tragedia
0
Villa za Bojana
0
gol
0
Messi na razie nic nie gra Villa nie lepiej
0
Co za czasy najpierw Bilbao teraz My ciężko było się do UNICEFU przyzwyczaić a teraz jeszcze jedno ciekaw jestem czy jak z dołka finansowego wyjdziemy to nadal będę szpecić koszulki wydaje mi się ze będą
0
75 min a my nawet porządnej setki nie mieliśmy Bilbao broni się cała drużyna