0

Madryt to bardzo piękne miasto :) byłem, widziałem :)

0

A Ty jak byś był piłkarzem i byś przeszedł do Barcelony na prezentacji byś nie ucałował herbu? Dlaczego zakładasz, że Lucas nie był kibicem Realu już wcześniej? Owszem mógł być już wcześniej związany emocjonalnie z Realu i dlatego ucałował herb.

2

Hehe no my na pewno lepiej ostatnie okienko przed banem lepiej wykorzystamy niż Barcelona. Mathieu, Douglas... pogratulować :P

0

Mi jako dla kibica Realu, może to być zawieszenie na 5 meczów i uważam, że to będzie sprawiedliwe. Uważam, że drużyna w tych 5 meczach poradzi sobie lepiej bez Ronaldo.

0

Już zaraz niech do końca sezonu go zawieszą... Oj

0

Tak, już zaraz na najlepiej niech go do końca sezonu zawieszą...

0

Od tego jest narzucony z góry regulamin na podstawie którego określa się wysokość kary. W poprzednim sezonie Ronaldo też dostał czerwoną kartkę w meczu z Athletic Bilbao i nie obeszło się bez kary. Dostał 3 mecze i pauzował jak każdy inny zawodnik. A to, że na piłkarzy Realu czy Barcelony patrzy się inaczej to trudno. Messi w ostatnim meczu z Atletico ostro wszedł nakładką w zawodnika Atleti i nie dostał nawet żółtej kartki. Także spokojnie. Poza tym nie przypominam sobie, żeby za takie zagrania jak Ronaldo wczoraj dostawało się więcej niż 4 mecze.

1

Na jego miejscu właśnie za wszelką cenę bym modlił się, żeby Ronaldo nie zagrał z Atletico. Bez niego będą większe szansę na dobry wynik na Calderon

0

Jak można w ogóle myśleć, że Perez będzie płacił, żeby Ronaldo mógł grać? Chore. To nie Polska gdzie wiele spraw można załatwić pieniędzmi. Perez jako człowiek wysoko postawiony w hiszpańskim futbolu, a także w hiszpańskim biznesie nie może sobie pozwolić na takie głupie łapówki. Trzeba być naprawdę mało inteligentnym i obytym w społeczeństwie, żeby uważać, że Perez może zapłacić za to, żeby Ronaldo dostał mniejszą karę..

0

Ludzie co wam z tą złotą piłką i gadaniu który zawodnik jest najlepszy? Ja jestem kibicem Realu i ogólnie to wisi mi, że Leo Messi jest lepszy od Ronaldo. To jest fakt, że jest lepszy i jako kibic Realu umiem to przyznać. Dla mnie liczy się, że Real był najlepszy w poprzednim roku drużynowo bo to tytuły drużynowe są najważniejsze. Messi może mieć nawet 10 złotych piłek jak w tym samym czasie Real będzie lepszy drużynowo od Barcelony. I będę w pełni zadowolony

1

Dla Realu w tej chwili to tylko na rękę. Ronaldo od jakiegoś czasu nie dawał nic drużynie. Nie mówię tutaj tylko o grze ofensywnej ale też nie angażował się w grę defensywną. Dlatego też dla Realu dobrze, że Ronaldo nie będzie grał być może nawet do meczu z Atletico.

1

No no, forma rośnie wam patrzę. Ostatnie wyniki i pierwsza połowa meczu z Atletico w lidze godne podziwu. Wczoraj pewnie już się witaliście z pozycją lidera około godziny 17.40, tak samo jak my się witaliśmy z 4 punktową przewagą jak graliście na Mestalla. I dlatego piłka nożna to piękny sport, niczego nie można planować zanim sędzie nie wykona ostatniego gwizdka. Liga do samego końca będzie bardzo ciekawa. Pozdro

0

Raczej nie. Lucas Silva to zawodnik, którym interesował się nie tylko Real. Cruzeiro miało większą ofertę z Arsenalu chociażby. Poza tym Lucas to najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu w Brazylii. O Douglasie wcześniej nikt nie słyszał... Nie wiem skąd go Barca wytrzasnęła

1

Lucas Silva jest najlepszym zawodnikiem poprzedniego sezonu w Brazylii więc wątpię, że to będzie podobny przypadek do Douglasa.

5

A po czym to stwierdziłes? Po 2 filmikach z youtube?

0

To, że Reus skończy w Realu jest raczej pewne w 90%. Za dużo o tym się mówi. Perez powiedział w jednym z wywiadów, że jest zainteresowany Reusem, a on słów na wiatr nie rzuca. Poza tym jak można mieć takiego piłkarza za 25 mln, to raczej Real tego nie przegapi. Przykład Kroosa...

2

A co mnie obchodzi czy Ronaldo jest najlepszy na swiecie? Dla mnie jako kibica najważniejsze jest, że Real jest najlepszą klubową drużyną swiata.

0

Rzecz jasna podpisanie koszulki o niczym nie znaczy, jednak po doniesieniach mediów zarówno niemieckich, hiszpańskich i także angielskich na 90% Reus skończy w Realu. Sam Perez w jednym wywiadzie powiedział, że jest zainteresowany Reusem, a kto jak kto ale on słów na wiatr nie rzuca. Także raczej radziłbym powoli się godzić z tym, że Reus nie zagra w Barcelonie niż żyć złudzeniami, że taki zawodnik jak on będzie czekał na koniec zakazu transferowego. Poprzednie okienko to był odpowiedni czas na transfer Marco, teraz jest już za późno.

0

Hm biorąc pod uwagę, że Real przegrywa mecz co 22 spotkani, moim zdaniem będzie pozamiatane

0

Jak dzisiaj padnie remis to w białej części Madrytu będą mogli powoli chłodzić szampany bo nie wierzę, że wypuszczą ewentualną 6 punktową przewagę...

0

Jak będzie remis to Real ligę będzie miał już ustawioną.

0

0

Masz rację. Ban oficjalnie podtrzymany.

38

Leo nocami nie ma prawa się nudzić :P

0

Nie, to Cordoba :) przed ostatnia w tabeli jest.

0

Mam nadzieję, że kolejne 3 bramki strzeli :)

0

Nie prawda. Inni z lewej też umieją uderzyć. Ale prowadzić piłki prawą już Messi nie umie. Strzelać nie jest trudno.

0

0

Rożny dla Cordoby powinien być

0

Wciąż się zastanawiam jak Barcelona z taką grą ma tylko 4 punkty straty do Realu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?