Mecz znakomity, zagrac 90 minut na takim poziomie (choc po golu na 3:1 mialem wrazenie,ze barca na chwile odpuscila) to jest kosmos. Co do sedziego to moim zdaniem pomylil sie przy karnym na Suarezie, ten na Neymarze ewidentny ale mysle, ze to, ze nawet zawodnicy PSG nie maja wiekszych pretensji do sedziego, mowi samo za siebie.Zagrali tragicznie i nie zasluzyli na awans.
Mecz znakomity, zagrac 90 minut na takim poziomie (choc po golu na 3:1 mialem wrazenie,ze barca na chwile odpuscila) to jest kosmos. Co do sedziego to moim zdaniem pomylil sie przy karnym na Suarezie, ten na Neymarze ewidentny ale mysle, ze to, ze nawet zawodnicy PSG nie maja wiekszych pretensji do sedziego, mowi samo za siebie.Zagrali tragicznie i nie zasluzyli na awans.
Komentarze
0
Real trafi na leicester-losowanie ustawione
Barca trafi na leicester-sprawiedliwosc
pozdrawiam Was hipokryci:)
1
Tak z innej beczki: potwierdzone info, Barcelona awansowala do cwiercfinalu na plecach sedziego.
2
Gratulacje dla kibicow barcy od kibica realu:)
Mecz znakomity, zagrac 90 minut na takim poziomie (choc po golu na 3:1 mialem wrazenie,ze barca na chwile odpuscila) to jest kosmos. Co do sedziego to moim zdaniem pomylil sie przy karnym na Suarezie, ten na Neymarze ewidentny ale mysle, ze to, ze nawet zawodnicy PSG nie maja wiekszych pretensji do sedziego, mowi samo za siebie.Zagrali tragicznie i nie zasluzyli na awans.
2
Gratulacje dla kibicow barcy od kibica realu:)
Mecz znakomity, zagrac 90 minut na takim poziomie (choc po golu na 3:1 mialem wrazenie,ze barca na chwile odpuscila) to jest kosmos. Co do sedziego to moim zdaniem pomylil sie przy karnym na Suarezie, ten na Neymarze ewidentny ale mysle, ze to, ze nawet zawodnicy PSG nie maja wiekszych pretensji do sedziego, mowi samo za siebie.Zagrali tragicznie i nie zasluzyli na awans.
1
Tak z innej beczki: potwierdzone info, Barcelona awansowala do cwiercfinalu na plecach sedziego.
0
Real trafi na leicester-losowanie ustawione
Barca trafi na leicester-sprawiedliwosc
pozdrawiam Was hipokryci:)