7 czerwca 2010, 20:03
0
70 mln za Fábregasa to troche za duzo
2 czerwca 2010, 12:55
raczej go nie puszczą
27 maja 2010, 20:30
dajcie mu jeszcze jeden sezon z henrym bylo to samo dopiero po jakims sezonie grał swoje tak jak potrafi
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
70 mln za Fábregasa to troche za duzo
0
raczej go nie puszczą
0
dajcie mu jeszcze jeden sezon
z henrym bylo to samo dopiero po jakims sezonie grał swoje tak jak potrafi
0
raczej go nie puszczą
0
dajcie mu jeszcze jeden sezon
z henrym bylo to samo dopiero po jakims sezonie grał swoje tak jak potrafi
0
70 mln za Fábregasa to troche za duzo