28 sierpnia 2012, 14:58
0
Młody Szaleje :D
23 kwietnia 2012, 23:24
Patryk23FCB Też będzie mi go brakowało i nie tylko mi ... : ( Barco Jesteś Wielka !!!
21 kwietnia 2012, 13:47
I nie wygra !!! : D
18 grudnia 2011, 16:19
Villa wracaj szybko !!!!
2 czerwca 2011, 14:01
Brak zainteresowania ??? ; o No wybaczcie ale ile czasu Barcelona o nim mówiła ; d Moim zdaniem dobrze by było jak Fabregas bedzie w Barcelonie : )
7 kwietnia 2010, 07:10
Damy rade ! Trzeba tylko wierzyć w Barcę ^^ Pozdrawiam ;]
20 października 2010, 20:12
Takich ludzi powinno być więcej :)
24 czerwca 2010, 12:33
Stówka a moze Więcej ! ^^
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Młody Szaleje :D
0
Patryk23FCB
Też będzie mi go brakowało i nie tylko mi ... : (
Barco Jesteś Wielka !!!
0
I nie wygra !!! : D
0
Villa wracaj szybko !!!!
0
Brak zainteresowania ??? ; o No wybaczcie ale ile czasu Barcelona o nim mówiła ; d Moim zdaniem dobrze by było jak Fabregas bedzie w Barcelonie : )
0
Damy rade ! Trzeba tylko wierzyć w Barcę ^^
Pozdrawiam ;]
0
Villa wracaj szybko !!!!
0
Takich ludzi powinno być więcej :)
0
Młody Szaleje :D
0
Stówka a moze Więcej ! ^^