0

Efekt końcowy PIĘKNY.
Madryt znowu płacze ;)
¡Visca Barça! ¡Visca Catalunya!

0

zmiana serwera totalna klapa , użytkownicy powinny mieć świadomość że coś takiego może nastąpić . Wystarczyło w sondzie wpisać czy chcemy takiej zmiany !!! Żenada

0

I BARCA I BARCA I BARCA BARCA BARCA !!!!!!!!!

0

Barca 5 - Real null

Żyje dla takich chwil !!!!!!!!

0

za4,5 mln mozna miec z Borusii Lewandowskiego :D

0

Brawo Barca z piekła do nieba . Takiej walki i emocji juz dawno nie widzialem . Aby ten mecz był poczatkiem pieknego marszu po kolejne zwyciestwa

Vamos Barça

0

Teraz ci wszyscy psełdo kibice którzy po pierwszej połowie tak smarowali na Barce powiem któtko FUERA!!!!!!

0

Capitan i GGGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL

0

macie teraz niedowiarki :d

0

Przestańcie jechać na własny klub jak sie wam mecz nie podoba to nie oglądajcie i przy okazji zmieńcie klub kibica , bo z takimi komentarzami to napewno Blaugrany nie wspieracie .

Teraz pytanie komu??

0

Bravo Pep

0

Pięknie wygląda ten zestaw !!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?