0

skandal jak nic

0

Dobrze,ważne że Pep tłumi wszelkie niesnaski i atmosfera jest dobra. Razem wygrywamy,razem przegrywamy.

0

Oceny raczej wyważone,choć "5" Messiego lub Xaviego w porównaniu do "6" Puyola... Troszkę pokrzywdzone nasze serce obrony...

0

Brawo za zdecydowanie,ten charakterek jednak czasem się przydaje...

Inna sprawa, że teraz trzeba to zrealizować na boisku. Wierzę,że wyjdzie z nich sportowa złość i wrócą na odpowiednią drogę.

0

boixos nois ---> jeśli miłość do klubu mierzysz w tatuażach, to ociera się to o śmieszność.

Kibicuj i pozwól kibicować innym,pozdro dla nienapinających się.

0

Nando nie odejdzie,w Liverpoolu ma jeszcze sporo do osiągnięcia.

0

maciek_novy---> jak Henry jest teraz w życiowej formie, to znaczy że tak naprawdę nigdy nie widziałeś go w akcji.

0

Dani trafił w piłkę, niestety nogi też ucierpiały. Ryzyko wliczone w zawód-mimo to,bardzo dobre zachowanie piłkarza. To powinien być standard

0

Myślę,że Iniesta ze spokojem może go zastąpić,nie ma co przemęczać Mesjasza. A bramkę 5000 mógłby zdobyć Xavi.

0

No przy Puyolu na pewno wyrośnie na jednego z lepszych na świecie. Poza tym, jest strasznie młody, wiadomo, że stoper nabiera klasy wraz z doświadczeniem. Jestem bardzo ciekaw co się stanie, gdy wróci Milito.

0

Hehe, kiedyś Michaela Jordana nie przyjęto do drużyny z tego samego powodu...:)

0

Spokojnie,przecież to jeszcze piłkarskie dziecko. Nie każdy w wieku 18 lat potrafi grać stabilnie przez cały sezon. Bojan ma jeszcze czas, lepiej jeśli powoli będzie wchodził do drużyny, niż gdyby miał nagle zabłysnąć i zgasnąć równie szybko. Będzie z niego nieprzeciętny zawodnik.

0

Spokojnie, Hleb to nie jest przypadek...mam nadzieję,że nikt pochopnie się go nie pozbędzie. To jest człowiek, który zawsze mówił, że Barca to dla niego klub marzeń. Ma umiejętności niezwykłe, cierpliwości, proszę....

0

zmarnowany talent,nie wierzę że się odbuduje.

0

Nie boję się o Messiego, rzeczywiście jakiś kataklizm musiałby się zdarzyć, żebyśmy go stracili. Mesjasz pójdzie drogą Tottiego, Gerrarda itp. Będzie symbolem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?