openmind
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Grodzisk WLKP
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skandal jak nic
0
Dobrze,ważne że Pep tłumi wszelkie niesnaski i atmosfera jest dobra. Razem wygrywamy,razem przegrywamy.
0
Oceny raczej wyważone,choć "5" Messiego lub Xaviego w porównaniu do "6" Puyola... Troszkę pokrzywdzone nasze serce obrony...
0
Brawo za zdecydowanie,ten charakterek jednak czasem się przydaje...
Inna sprawa, że teraz trzeba to zrealizować na boisku. Wierzę,że wyjdzie z nich sportowa złość i wrócą na odpowiednią drogę.
0
boixos nois ---> jeśli miłość do klubu mierzysz w tatuażach, to ociera się to o śmieszność.
Kibicuj i pozwól kibicować innym,pozdro dla nienapinających się.
0
Nando nie odejdzie,w Liverpoolu ma jeszcze sporo do osiągnięcia.
0
maciek_novy---> jak Henry jest teraz w życiowej formie, to znaczy że tak naprawdę nigdy nie widziałeś go w akcji.
0
Dani trafił w piłkę, niestety nogi też ucierpiały. Ryzyko wliczone w zawód-mimo to,bardzo dobre zachowanie piłkarza. To powinien być standard
0
Myślę,że Iniesta ze spokojem może go zastąpić,nie ma co przemęczać Mesjasza. A bramkę 5000 mógłby zdobyć Xavi.
0
No przy Puyolu na pewno wyrośnie na jednego z lepszych na świecie. Poza tym, jest strasznie młody, wiadomo, że stoper nabiera klasy wraz z doświadczeniem. Jestem bardzo ciekaw co się stanie, gdy wróci Milito.
0
Hehe, kiedyś Michaela Jordana nie przyjęto do drużyny z tego samego powodu...:)
0
Spokojnie,przecież to jeszcze piłkarskie dziecko. Nie każdy w wieku 18 lat potrafi grać stabilnie przez cały sezon. Bojan ma jeszcze czas, lepiej jeśli powoli będzie wchodził do drużyny, niż gdyby miał nagle zabłysnąć i zgasnąć równie szybko. Będzie z niego nieprzeciętny zawodnik.
0
Spokojnie, Hleb to nie jest przypadek...mam nadzieję,że nikt pochopnie się go nie pozbędzie. To jest człowiek, który zawsze mówił, że Barca to dla niego klub marzeń. Ma umiejętności niezwykłe, cierpliwości, proszę....
0
zmarnowany talent,nie wierzę że się odbuduje.
0
Nie boję się o Messiego, rzeczywiście jakiś kataklizm musiałby się zdarzyć, żebyśmy go stracili. Mesjasz pójdzie drogą Tottiego, Gerrarda itp. Będzie symbolem.