0

Sędzia nie może przewidzieć, która ręka jest celowa, a która niecelowa. Ogólnie piłka mocno zmieniła lot piłki i dlatego karny.

0

Jak nie wiesz dlaczego, oglądaj mecz...

1

Bez kitu, prawdziwy kibic FC Barcelony ! Szacun Gościu :D

0

Jaki ruch ? Nawet nie zmienił kierunku piłki, bo mu go o palce musło :D

0

Sędzia w sumie dobrze gwiżdże, nie daje się ponieść kibicom !

1

Przytuła jest irytujący, chociaż on kibicuje Realowi...

0

Mimo wszystko sędzie mógł gwizdnąć karnego, ponieważ gdyby nie ręka Negredo piłka trafiłaby do piłkarza Los Blancos.
Wydaje mi się, że sędzia się spokojnie wybroni z tego...

0

Fajny z Ciebie koleś, tylko czasami przeginasz z wypowiedziami na temat Realu Madryt :D

0

Nie żebym bronił CR7, ale to trenera Valencii prywatna opinia, ma do tego prawo.

6

Alves moim zdaniem jest bezczelny wobec Barcelony. Powinien się wstydzić, gra przeciętnie, a kontrakt ma naprawdę wysoki.
Powinien mieć więcej wdzięczności !

1

Ja tam życzę Zubiemu i całemu Zarządowi FCB, żeby pozostali jak najdłużej na "stołkach" :D hehe
A tak na serio to współczuję tak niekompetentnych ludzi serio.
Barca musi być silna, bo wtedy Real będzie też silniejszy - zdrowa rywalizacja przede wszystkim :D

0

Wszystkiego Najlepszego :D !

0

0

Nie jaraj się tak kattebush, Bale dopiero co wtedy zaczynał przygodę z Ligą Hiszpańską, można mu wybaczyć.

1

Skoro bale strzela na pustą to napisz petycje, żeby mu te bramki anulować...

0

Jak masz coś głupiego napisać, to lepiej nic nie pisz... kattebush

0

0

neymar da silva, ból dupy ?

0

Jestem za, ten gość to jeden z największych idiotów jakich się tu czyta, pozostali są ok :)

0

Jeśli chodzi o Bayern Monachium, to jedyna drużyna która może ich pokonać to Real Madryt - jedyna. Nie ujmuje niczego Barcelonie, ale chyba nie wierzycie że Guardiola da się pokonać FCB, on zna ten klub ,,od podszewki,, ...

0

Aha i rozśmieszają mnie bardzo ludzie którzy biorą pod uwagę rywalizację fair-play.
To nie jest żaden ranking, owsem fajnie jeśli drużyna jest fair-play, ale czy uważacie że jakiś trener wymieniłby puchar LM na nagrodę fair-play ?
Litości...

0

Jako kibic Realu bardzo mnie irytuje postawa Ramosa. Ostatnio gra bardzo źle taka jest prawda. Nie mam nic przeciwko temu, żeby przeszedł do Barcelony, bo tylko by ją osłabił...
Z drugiej strony Ramos jest zbyt drogi dla Barcelony i raczej nie trafi na CN. Jego kierunek to wyspy bądź Francja...
Pozdrawiam

0

Moim zdaniem co niektórzy za bardzo się przejmują tą porażką. Ok Barcelona zagrała źle, ale takie mecze się czasami zdarzają.
Szczęście, że nie stało się to w jakimś innym meczu o większą stawkę. Ta porażka to takie najmniejsze zło z możliwych :)

0

Francesc4Fabregas
Tak wiem, ale mimo wszystko zachowuje jakiś am szacunek... :)

0

Zgadzam się z tobą w 100%.
Jest paru grajków lepszych od Riberego, najśmieszniejsze jest to, że on już się obwołał zwycięzcą...

0

Zgadzam się z niektórymi tutaj.
Na ZP jednak zasługuje Cristiano Ronaldo, bo w tym sezonie indywidualnie był najlepszy.
Ribery spoko, ale faktycznie był on jednym z wielu konstruktorów sukcesu Bayernu, a poza tym ilość trofeów które zgarnął to dla niego wystarczająca nagroda.
Messiego wyeliminowały kontuzje, na dobrą sprawę w tym roku się nie rozkręcił, bo nie miał jak i nie powinien dostać tej nagrody.

Jeżeli ktoś jeszcze ma jakiś problem kto lepszy z dwójki CR7 i Ribery, to zapytajcie każdego trenera na świecie obojętnie jakiego zespołu, kogo by chciał mieć w drużynie, Riberego, czy Ronaldo ?
Na pewno większość wybrałaby CR7, bo gość od wielu lat reprezentuje bardzo wysoki poziom, a w tym roku jest po prostu niesamowity.

Jestem kibiciem Realu Madryt, ale to cieszy mnie fakt, że nie jeden kibic Barcelony potrafi wskazać, że w tym roku to Ronaldo zasługuje na ZP...
Pozdrawiam obiektywnych

0

Konio
Nie próbuj być modny. To samo można powiedzieć o kibicach Barcelony, kiedy Ronaldo zdobywał Mistrza Hiszpanii, a Messi tylko Puchar.
Czytam ten portal i wiem jakie były gusta kibiców, więc trochę obiektywizmu...
Pozdrawiam Cię serdecznie.

0

Bingoo, idioto szanuj AC Milan, bo to wielki klub.

0

0

Julek ogólnie Cię nie lubie :) ale uważam, że w tym przypadku masz bardzo dużo racji ;)
Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?