only.barca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gryfice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze ze zmontowali ta ekipe na mistrzostwa ale chyba tylko dlatego ze jestesmy jego gospodarzami i mielismy pewny awans ;p
0
po tym co teraz zrobił eduardo zycze mu aby znowu sobie cos polamal ;D oszukali borubara ...
0
dla tego transferu jestem na tak choć trochę wygórowana cena. Z drugiej strony który klub przed rozpoczęciem sezonu sprzedaje swojego podstawowego stopera. I nie mówcie ze czygryj to drewno bo ma dopiero 21 lat a przechodzac do takiego klubu jak barcelona podnosi sie swoje umiejetnosci i dorownuje do druzyny. Ktoś słyszał o takich zawodnikach jak Nemanja Vidic , Nemanja Matic czy Branislav Ivanovic przed tym jak przeszli do manchesteru i Chelsea? bo ja szczerze mówiąc nie a teraz odgrywają czołowe role w swoich zespołach...
0
bardzo fajny artykuł, a jeżeli chodzi o real to bardzo bym sobie życzył aby w przyszłym sezonie pokazali dobrą grę chociażby w lidze mistrzów gdyż znudziła mi się już dominacja w połfinałach drużyn angielskich (swoista równawaga) w końcu finał bedzie na bernabeu wiec to bedzie dodatkową motywacją dla realu i barcy, wiadomo komu kibicuje w la liga bo troche sie rozpisalem o realu ;P
0
ten narkoman to niech się martwi aby do tych mistrzostw awansować, bo narazie sie na to nie zanosi (chyba 4 miejsce) a nawet jakby grali na tym mundialu to wątpie zeby wygrali niemcy włochy hiszpania francja itd. hehe zachwyca go ronaldibho