0

wg mnie dobrze by było gdyby Barca nie trafiła na CSKA bo znów mecz byłby w ciezkich warunkach i męcząca podróż, najlepiej Bayern lub Inter w pierwszym meczu juz pauzowali by lucio i thiago motta

0

sędziowie gorsi niż w polsce ;)

0

0

ja bym sprobwal tak Valdes-Abidal(Maxwell), D.Alves. Marquez i Puyol- def pomocnik Pique(jak w reprezentacji Kataloni)Xavi, Segio, na lewym skrzydle Iniesta na prwamy Messi a do ataku Henry lub Pedro

0

zna ktos link z tego bloga???

0

ja bym zrobil tak

wymienilbym titiego na robinho i bym doplacil lub gourcuffa kupil.

Ewentualnie kogos do srodka a iniesta na lewe skrzydlo

0

Sergio Garcia ten z betisu sevilla

0

pierwsząbrame strzelił Garcia

0

osobiście w moejce vidica wstawiłbym Puyola

0

sorry że tu pytam, ale czy bedzie wyjazd do Stuttgartu na mecz 1/8 LM ?

0

PEDRO MA CHYBA REKORD NIE DO POBICIA

0

coś czuje że to nie będzie z korzyścią dla nas

0

jesli odejdzie to wg mnie najlepszym jego nastepc moglby byc Pato z Milanu lub jesli zostanie Bojan to on

0

moim zdaniem trafimy na Racing lub Rayo

0

wg mnie przydalby sie ktos na miejsce henry'ego taki lewy ofensywny pomocnik

0

lepiej 29 bo wtedy Barca ma rowne 110 lat

0

brakuje eto'o

0

lepsze te nasz remisy niz porazki realu

0

Bojan nie jest jeszcze w optymalnej formie

0

bedzie miec taką maskę jak miał błaszczykowski

0

jest jakiś filmik z pique z jego głową bo niewiem co mu sie stało bo włączyłem dopiero w 25 minucie

0

lepiej jak wygląda jak zombi niz miałby wygladac jak CR- solarium i 2 kg żelu na głowie

0

i widzimy że bez Puyol nie damy raczej rady. To on podtrzymuje defensywę Barcy. Niech z nim przedłużą ten kontrakt jak najszybciej

0

4-1 do połowy

0

ja osobiście bym go wymienił za Henry'ego a nie Eto'o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?