onizuka11
Dołączył/a: październik 2014
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zaiste, ale z psg też tak było. "Możemy powiedzieć jedno. Niemożliwe, nie istnieje"
0
Ale Puchar Gampera ku*wa nasz!!!
0
Tego sie po Ramosie nie spodziewałem
0
BK BK :D
0
No, faktycznie, jeden przegrany mecz do 40 chyba. Odbiło nam się czkawką że ch*j...
0
Się cholerka zabezpieczyli :D
0
Jeśli mam być szczery to tak samo bym odpowiedział. Oczywiście poza tym że Pique zazdrości realowi bo to śmieszne :D
0
Przejęzyczyli się
3
To jest ku*wa już przesada
7
Ja tam akurat nie odniosłem wrażenia że eleven się wywyższa. Wiadomo że muszą się reklamować a jako chyba jedyna stacja nie ma żadnych reklam, tylko i wyłącznie sport
0
Już jestem zmęczony tymi meczami z PSG i MC. Tak bym chciał zobaczyć jakiś nowy mecz a nie te które się co rok powtarzają...