O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5345
  • Liczba komentarzy 81
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

0

ale gra już nie ta co kiedys widac nawet po reakcji pepa

0

0

tak tak to wam pozostanie !!! tylko to !!! teraz czas na innych tak jak to w piłce bywa

Zobacz wszystkie

0

Jako kibic realu - może do was przyjść - on chyba tylko źle namieszać może

0

do kogoś tam co pisze o Ronaldo
to co ma gadać taki zawodnik przed GD ?????????
powie że ma obawy - to go kibice zaj...
powie że jest pewny zwyciestwa - to go wy opierda....

0

aha jako kibic Realu boje sie tych 2 meczy teraz bo mamy dużo do stracenia .A pisanie że barca tyle razy wygrałą na bernabeu to troche bez sensu.

0

culeson idz słuchaj hip hopa i spac jutro szkoła

0

no to może messi za bardzo chce ???? skupił by sie na rozgrywaniu piłki i asystowaniu i było by oki .Może chce za dużo i nie wychodzi nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?