Użytkownik zbanowany
29 listopada 2011, 22:20
0
29 listopada 2011, 21:39
29 listopada 2011, 21:34
ale gra już nie ta co kiedys widac nawet po reakcji pepa
29 listopada 2011, 20:37
29 listopada 2011, 20:35
tak tak to wam pozostanie !!! tylko to !!! teraz czas na innych tak jak to w piłce bywa
14 listopada 2011, 18:56
Jako kibic realu - może do was przyjść - on chyba tylko źle namieszać może
28 listopada 2011, 20:23
do kogoś tam co pisze o Ronaldo to co ma gadać taki zawodnik przed GD ????????? powie że ma obawy - to go kibice zaj... powie że jest pewny zwyciestwa - to go wy opierda....
28 listopada 2011, 20:25
aha jako kibic Realu boje sie tych 2 meczy teraz bo mamy dużo do stracenia .A pisanie że barca tyle razy wygrałą na bernabeu to troche bez sensu.
27 listopada 2011, 21:41
culeson idz słuchaj hip hopa i spac jutro szkoła
12 listopada 2011, 17:18
no to może messi za bardzo chce ???? skupił by sie na rozgrywaniu piłki i asystowaniu i było by oki .Może chce za dużo i nie wychodzi nic
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
0
ale gra już nie ta co kiedys widac nawet po reakcji pepa
0
0
tak tak to wam pozostanie !!! tylko to !!! teraz czas na innych tak jak to w piłce bywa
0
Jako kibic realu - może do was przyjść - on chyba tylko źle namieszać może
0
do kogoś tam co pisze o Ronaldo
to co ma gadać taki zawodnik przed GD ?????????
powie że ma obawy - to go kibice zaj...
powie że jest pewny zwyciestwa - to go wy opierda....
0
aha jako kibic Realu boje sie tych 2 meczy teraz bo mamy dużo do stracenia .A pisanie że barca tyle razy wygrałą na bernabeu to troche bez sensu.
0
culeson idz słuchaj hip hopa i spac jutro szkoła
0
no to może messi za bardzo chce ???? skupił by sie na rozgrywaniu piłki i asystowaniu i było by oki .Może chce za dużo i nie wychodzi nic