Ja osobiscie mam nadzieje ze mu tego nie zrobia i nie skorzystaja z tej decyzji bo dla kazdego sportowca udzial w igrzyskach olimpijskich to wielka nobilitacja i na pewno Messi bedzie bardzo rozczarowany a wszyscy chyba chcemy zeby byl szczesliwy w Barcelonie. A Barca na pewno poradzi sobie bez niego w kwalifikacjach do CL...tymbardziej ze ewentualni przeciwnicy raczej z dolnej polki :P
Ja osobiscie mam nadzieje ze mu tego nie zrobia i nie skorzystaja z tej decyzji bo dla kazdego sportowca udzial w igrzyskach olimpijskich to wielka nobilitacja i na pewno Messi bedzie bardzo rozczarowany a wszyscy chyba chcemy zeby byl szczesliwy w Barcelonie. A Barca na pewno poradzi sobie bez niego w kwalifikacjach do CL...tymbardziej ze ewentualni przeciwnicy raczej z dolnej polki :P
Komentarze
0
Mi meczyk w WMP się nie otwierał ale w takich sytuacjach zawsze na pomoc przychodzi VLC...Tym się da odtworzyć bez problemu.
0
Catalunnya, triomfant!
0
Takich ludzi nam potrzeba! :))))
0
szacun
0
Ja osobiscie mam nadzieje ze mu tego nie zrobia i nie skorzystaja z tej decyzji bo dla kazdego sportowca udzial w igrzyskach olimpijskich to wielka nobilitacja i na pewno Messi bedzie bardzo rozczarowany a wszyscy chyba chcemy zeby byl szczesliwy w Barcelonie. A Barca na pewno poradzi sobie bez niego w kwalifikacjach do CL...tymbardziej ze ewentualni przeciwnicy raczej z dolnej polki :P
0
Catalunnya, triomfant!
0
Takich ludzi nam potrzeba! :))))
0
Mi meczyk w WMP się nie otwierał ale w takich sytuacjach zawsze na pomoc przychodzi VLC...Tym się da odtworzyć bez problemu.
0
szacun
0
Ja osobiscie mam nadzieje ze mu tego nie zrobia i nie skorzystaja z tej decyzji bo dla kazdego sportowca udzial w igrzyskach olimpijskich to wielka nobilitacja i na pewno Messi bedzie bardzo rozczarowany a wszyscy chyba chcemy zeby byl szczesliwy w Barcelonie. A Barca na pewno poradzi sobie bez niego w kwalifikacjach do CL...tymbardziej ze ewentualni przeciwnicy raczej z dolnej polki :P