Real pozbył się co prawda Drenthe, Canalesa, Gago i Pedro Leon ale tym razem nie są zawodnicy najwyższej klasy. Nie to co Sneijder, Robben czy Van der Vaart dlatego też Benitez przesadza z tym że Real wzmocnił konkurencję bo to nie są jakieś wielkie transfery.
Real pozbył się co prawda Drenthe, Canalesa, Gago i Pedro Leon ale tym razem nie są zawodnicy najwyższej klasy. Nie to co Sneijder, Robben czy Van der Vaart dlatego też Benitez przesadza z tym że Real wzmocnił konkurencję bo to nie są jakieś wielkie transfery.
Komentarze
0
Czemu nie?
0
Real pozbył się co prawda Drenthe, Canalesa, Gago i Pedro Leon ale tym razem nie są zawodnicy najwyższej klasy. Nie to co Sneijder, Robben czy Van der Vaart dlatego też Benitez przesadza z tym że Real wzmocnił konkurencję bo to nie są jakieś wielkie transfery.
0
Media czasami lubią same wymyślać wypowiedzi piłkarzy.
0
I dobrze. Barca ma być najlepsza we wszystkim.
0
Barca wygrywa bo ma najlepszych piłkarzy i przestańcie denerwować ludzi gadając o jakimś stylu bo nikt nie wie o co chodzi.
0
$amuel Eto'o
0
I dobrze. Barca ma być najlepsza we wszystkim.
0
Media czasami lubią same wymyślać wypowiedzi piłkarzy.
0
Real pozbył się co prawda Drenthe, Canalesa, Gago i Pedro Leon ale tym razem nie są zawodnicy najwyższej klasy. Nie to co Sneijder, Robben czy Van der Vaart dlatego też Benitez przesadza z tym że Real wzmocnił konkurencję bo to nie są jakieś wielkie transfery.
0
Barca wygrywa bo ma najlepszych piłkarzy i przestańcie denerwować ludzi gadając o jakimś stylu bo nikt nie wie o co chodzi.