0

0

No i prawilnie :D Wszyscy na tym skorzystają, zarówno Barca jak i Barca B

1

Wam też się Douglas z Montoyą myli ? xD

0

Vermaelen za Mathieu a na pomocy niezmordowany tercet Busi-Xavi-Iniesta

0

W 5 obrońców i 2 pomocników? Hmm... to by nie wypaliło

1

Widzę, że zacząłeś używać innego typu rymów- krzyżowe :D

5

Ostatnie 5 meczy Barcy na Camp Nou:
Cordoba 5:0
Huesca 8:1
PSG 3:1
Espanyol 5:1
Sevilla 5:1 :D
W obecnej sytuacji nie wiem co myśleć o najbliższych meczach z Elche i Atletico ...

0

Haha jaki sprytny :v

0

A SRUCHO BĘDZIE UDAWAŁ ŻE WSZYSTKO JEST OK I TO JEST NAJGORSZE !!!

0

Ja cały czas śpię ale czasami się zrywam bo mam dzisiaj straszne koszmary

0

A trenerów się kupuje czy zatrudnia? ;-;

0

ok xD

0

Najgorsze jest to, że brakuje stałej jedenastki albo chociaż takiej solidnej żeby nie było złudzeń kto dzisiaj gdzie zagra.Już irytuje takie mieszanie tym składem.Zagra czy nie zagra-oto jest pytanie ;-;

0

Najlepiej niech wejdą z piłką do bramki ;)

1

Ani jednego celnego strzału,krótko mówiąc- patologia

0

Wyglądają trochę jakby pierwszy raz się widzieli i od razu ktoś kazał im grać ;-;

4

Mój idealny skład ( nie tylko na dzisiejszy mecz) wyglądałby następująco:
Bravo

Montoya Bartra Pique Alba

Mascherano

Rafinha Iniesta

Neymar Suarez Messi

0

mam takie marzenie, żeby każdy z tej stronki mógł raz w życiu wytypować skład i żeby Barca takim składem chociaż raz zagrała :) Byłbym bardzo ciekawy wyników :D

0

spokojnie , on myśli do przodu ;) to że dzisiaj real przegra też wiedział, dlatego ma większy margines błędu i dzisiaj może przegrać ;-;

1

Jedyną pocieszającą rzeczą może być to, że Suarez nie grając z Neyem i Messim może pokaże to co ma najlepsze - gra ''Na Suareza '' ;)

0

Cieszy jednak, ze w ciągu 16 meczy w lidze straciliśmy zaledwie 7 bramek

4

Stracone bramki w lidze: Barca-7 Valencia-14 Real-15 Chyba nasza obrona nie taka słaba jakby się mogło wydawać :D

0

Bo jeszcze jakiś fan realu na neta wrzuci :)

0

Dzisiejsza wygrana z Sociedad jest obowiązkiem tym bardziej ze za tydzień na Camp Nou mecz z Atletico.Ładnie się ten rok zapowiada :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?